Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Студенти кафедри АФМ Львівської політехніки їздили у Німеччину за грантом від фонду DAAD

В липні цього року кафедра адміністративного та фінансового менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» отримала грант від фонду DAAD для поїздки студентів кафедри у три університети Німеччини.

В рамках проекту група студентів з 12 осіб відвідала Університет прикладних наук West Saxon University of Applied Sciences (Цвікау), Український вільний університет (Мюнхен), Hochschule Ostwestfalen-Lippe University of Applied Sciences. Студенти кафедри брали участь у лекційних та семінарських заняттях, для них проводили екскурсії у навчальні лабораторії та бібліотеки трьох названих університетів, вони відвідували культурні заходи, музеї та історичну спадщину Саксонії, Баварії і Вестфалії. І вже зараз повернулись, сповнені вражень, натхнення та нового досвіду про освіту в Німеччині.


Ми вдячні Франку Мельхорну, Стевану Колєву та Адріані Славчевій (Західносаксонська школа бізнесу), Андрію Довганюку з Українського вільного університету (Мюнхен), Ользі Мороз та Венке Таннерберг-Туковіч з Університету прикладних наук (Лемго) за теплий прийом і чудову організацію нашого перебування в цих містах. А також фонду DAAD – за можливість ознайомитися з навчальним та науковим середовищем університетів Німеччини. Danke!

Представники кожного університету радо нас зустріли, проводили екскурсії як у межах навчального закладу, так і поза ними. Зазвичай лекції проводили англійською мовою.

У Цвікау ми побували в музеї «AUDI», також відвідали музей мистецтв, були запрошені на інтернаціональну вечірку, де мали змогу поспілкуватися та приємно провести час зі студентами різних національностей.

Надзвичайно приємно було відвідати в Мюнхені Український Вільний Університет, де українська діаспора створила «маленьку Україну» посеред Німеччини. Нас ознайомили з багатими архівними напрацюваннями українських науковців у галузях україністики, філософії та економіки. У цьому прекрасному місті нам вдалося прогулятися центральними вулицями, побувати на горі церкви Святого Петра, де відкривається чудова панорама на весь Мюнхен. Відвідали також салон BMW.

Наступним місцем, яке нам вдалося відвідати, було Лемго. Надзвичайно старовинне місто, яке славиться багатьма замками, в декількох із яких нам пощастило побувати – в замку Білефельда та Детимольда. В одному з них ще досі живе справжній принц.

Ми дуже вдячні німецькому фонду DAAD, що подарував нам можливість більше дізнатись про Німеччину, її культурну спадщину, досягнення науки та економіки, налагодити ділові та наукові контакти.

Докладніше – на сайті кафедри АФМ Львівської політехніки