Кафедра МІ бере участь у підготовці інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України

Date:
19 Листопад 2015, 14:05 - 18:05

19 листопада 2015 р. на запрошення організаторів у роботі «круглого столу» за участю Єврокомісара з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоханеса Хана візьме участь завідувач кафедри міжнародної інформації Львівської політехніки, доктор політичних наук Василь Гулай, який зупиниться на досвіді й особливостях підготовки інформаційних аналітиків-міжнародників для ефективної реалізації європейського цивілізаційного вибору України в межах нової спеціальності 055 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».