Німецький експерт із краудфандингу продовжить курс лекцій для студентів і викладачів Університету

30 листопада та 1 грудня 2015 року на кафедрі адміністративного та фінансового менеджменту Львівської політехніки (вул. Ст. Бандери, 28а, V корпус Університету, аудиторія 3) відбудеться продовження лекцій на тему «Краудфандинг – нові та альтернативні способи фінансування бізнесу в цифровій економіці».

Початок о 12 годині. Лектор – Dr. Rainer Schenk, Ph.D. (Берлін, Німеччина), податковий консультант, економіст, експерт із краудфандингу.

План роботи:

• 30 листопада:
    • Практичне заняття. Кейс-завдання з краудфандингу
  • 1 грудня:
    • Лекція на тему «Перспективи розвитку потенціалу цифрового бізнес-фінансування у розвинених країнах та країнах, що розвиваються. Можливості та загрози краудфандингу»
    • Обговорення

Запрошуємо студентів та викладачів кафедри АФМ, а також усіх охочих!