Колектив центру

Рожанківська Наталія Миколаївна — інженер І категорії.
E-mail: lanaatpolynet [dot] lviv [dot] ua
Сфера діяльності: консультації щодо міжнародних освітянських програм (DAAD,FULBRIGHT, тощо); консультаційно-інформаційна робота стосовно візової підтримки працівників, аспірантів та студентів. Оформлення відряджень.

Іваницька Оксана Степанівна — спеціаліст.
E-mail: kseniaivanytskaatukr [dot] net
Сфера діяльності: координація програми Еразмус+ та інших міжнародних програм, дипломатичний супровід іноземних делегацій.

Лисечко Ірина Зіновіївна — спеціаліст.
E-mail: iryna [dot] lysechkoatgmail [dot] com
Сфера діяльності: забезпечення діяльності проректора з міжнародних зв’язків, обробка вхідної та відправка вихідної кореспонденції.

Мамедова Людмила Анатоліївна — спеціаліст.
E-mail: liudamamedovaatgmail [dot] com
Сфера діяльності: інформаційне наповнення Веб-сайту, підтримка бази даних, підготовка наказів на відрядження, прийом та підготовка та реєстрація відрядних посвідчень.

Харчук Вікторія Юріївна — відповідальний за програму «Erasmus. Key Action 2», к.е.н, доцент, доцент кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва.
E-mail:viktoriia [dot] y [dot] kharchukatlpnu [dot] ua