ІІ Всеукраїнська інтернет-конференція молодих учених «Бухгалтерський облік, аналіз, аудит…»

Date:
18 Березень 2016, 09:00 - 18:00

Кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує молодих науковців до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Бухгалтерський облік, аналіз, аудит в системі інформаційного забезпечення управління суб’єктами господарювання».

Конференція відбуватиметься 18 березня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка.

Напрями роботи конференції

1. Розвиток систем інформаційного забезпечення управління підприємством.
  2. Шляхи адаптації облікової системи до умов сучасної економіки.
  3. Аналітичний інструментарій в управлінні підприємством.
  4. Перспективи розвитку аудиторської діяльності в Україні.
  5. Проблеми та перспективи використання інформаційних систем і технологій в обліку, аналізі та аудиті.

Для участі в конференції необхідно до 20 лютого 2016 року включно зареєструватися на сайті конференції та подати тези доповіді і сканований оригінал документа про сплату оргвнеску. У випадку технічних проблем з реєстрацією на сайті матеріали та заявку необхідно надіслати на е-mail oaconfatukr [dot] net.

Докладніше – на сайті конференції