Випуск слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців Збройних Сил України

Date:
23 Грудень 2015, 17:30

23 грудня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться вручення свідоцтв про додаткову освіту слухачам курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх сімей.

Місце проведення заходу – актова зала головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 17:30.

Курси діяли в Інституті післядипломної освіти Львівської політехніки з 28 вересня до 23 грудня 2015 року в рамках освітнього проекту «Україна – Норвегія». До навчання, яке офіційно фінансувало Королівство Норвегія, були залучені 39 звільнених у запас військовослужбовців Збройних Сил України та членів їхніх сімей. Слухачі навчалися за спеціалізованою програмою «Інтернет-маркетинг: розвиток бізнесу в Інтернеті». Мета проекту – надати необхідні знання слухачам, а також посприяти їм у пошуку роботи, подоланні стресових ситуацій тощо.

Курси стали результатом плідної співпраці Інституту післядипломної освіти Львівської політехніки, Міжнародного фонду соціальної адаптації (МФСА) та Університету Нурланда (м. Буде, Норвегія).

За довідками звертатися за тел. (032) 258 23 54, 097 356 55 36.