IV Міжнародна науково-практична конференція «Українська мова у світі»

Date:
9 Листопад 2016, 09:00 - 10 Листопад 2016, 18:00

Шановні колеги,

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Українська мова у світі», яка відбудеться 9–10 листопада 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Мета конференції – обговорити серед фахівців з української мови як іноземної (УМІ), які працюють як в Україні, так і за кордоном, актуальні питання методики викладання УМІ, пов’язані з:

• актуальними міграційними процесами в Україні і світі;
  • мовним законодавством України та країн компактного проживання українців;
  • особливостями викладання української мови для внутрішньо переміщених осіб;
  • особливостями викладання української мови для представників української діаспори різних хвиль та іноземців.

Тематичні напрями конференції:

• мова і міграція (теоретичні аспекти);
  • особливості функціонування української мови за кордоном;
  • проблеми мовної адаптації внутрішньо переміщених осіб;
  • методика викладання української мови для студентів-іноземців та діаспори.

На основі обговорення будуть прийняті рішення щодо ефективності використання різних методів роботи для підвищення ефективності навчального процесу.

Запрошуємо до дискусії фахівців з лінгводидактики, викладачів-практиків, представників державних органів влади, фахівців з міграційних питань, представників громадських та релігійних організацій, волонтерів.

Контактна особа – Галина Темник, тел.+38 (032) 2580151, e-mail: iiecatmiok [dot] lviv [dot] ua.

Докладніше – на сайті Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою