Міжнародні освітні програми

German Academic Exhange Swrvice

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) оголошує щорічні конкурси на стипендійні програми. Це стипендії на наукові стажування для іноземних викладачів ВНЗ та науковців, повторні запрошення колишніх стипендіатів, наукові короткі та річні стипендії, повна аспірантура у Німеччині та аспірантура з подвійним науковим керівництвом, наукові стипендії для висококваліфікованих іноземних аспірантів та докторантів, а також для старших вчених зі ступенем у галузі аеронавтики, космічного простору, транспорту, енергії.

Докладну інформацію про програми, а також аплікаційні форми можна знайти на сторінці інформаційного центру. Заяви на більшість стипендійних програм подаються до Інформаційного центру DAAD у Києві. Документи можна подавати особисто або надсилати поштою.

Додаткові консультації з усіх питань щодо навчання або стажування у Німеччині можна отримати за телефонами:
(+38044) 406 82 69;
(+38044) 406 85 41;
E-mail: infoatdaad [dot] org [dot] ua, або безпосередньо в Інформаційному центрі м.Київ, пр. Перемоги, 37, НТУУ КПІ корпус № 6, 2-й поверх.

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта

Програма академічних обмінів імені Фулбрайта в Україні оголошує щорічні конкурси на стипендійні програми. Зокрема :

Fulbright Graduate Student Program — навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ВНЗ та аспіранти. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Додаткові консультації з усіх питань щодо навчання можна отримати за ел. адресою: studentatfulbright [dot] com [dot] ua

Fulbright Faculty Development Program — проведення дослідження або підвищення кваліфікації в Університетах США впродовж одного академічного року. У конкурсі можуть брати участь викладачі та дослідники віком до 40 років, з дворічним професійним досвідом, які не мають наукового ступеня, молоді кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту), фахівці з бібліотекознавства, журналісти та спеціалісти у галузі управління культури.

Додаткові консультації з усіх питань щодо навчання можна отримати за ел. адресою: ibaryshatfulbright [dot] com [dot] ua

Програма передбачає:

• наукові стажування для іноземних викладачів ВНЗ та науковців;
  • повторні запрошення колишніх стипендіатів;
  • наукові короткі та річні стипендії;
  • повна аспірантура у Німеччині та аспірантура з подвійним науковим керівництвом;
  • наукові стипендії для висококваліфікованих іноземних аспірантів та докторантів, а також для старших вчених зі ступенем у галузі аеронавтики, космічного простору, транспорту, енергії.

Також це стипендії на навчання для випускників ВНЗ з усіх спеціальностей та окремі стипендії для випускників в галузі економіки, архітектури, дизайну і мистецтва. Зокрема, пропонуються стипендії для навчання на магістерських програмах зі сталого розвитку (ЕРОS), програмах Європейського університету Віадріна, літні курси у Німеччині, групові поїздки для студентів до Німеччини та програма для студентів-журналістів або германістів із досвідом роботи та хорошим володінням німецькою мовою.