На засіданні Вченої ради Львівської політехніки обрали директорів деяких інститутів та завідувачів кафедр

На черговому засіданні Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» серед низки розглянутих питань було і питання про вибори директорів навчально-наукових інститутів та завідувачів кафедр.

Необхідність таких довиборів продиктована тим, що чимало їх очільників перейшли на іншу роботу. Відповідно до чинного Закону України «Про вищу освіту» директори інститутів і проректори не можуть одночасно обіймати посади завідувачів кафедр. Цим виборам передували збори трудових колективів відповідних підрозділів, на яких таємним голосуванням обирали претендентів на керівні посади.

В результатів виборів членами Вченої ради Університету обрано:

• директором Інституту хімії та хімічних технологій – доктора хімічних наук Володимира Скороходу,
  • директором Інституту післядипломної освіти – кандидата технічних наук Віктора Яськова,
  • директором Інституту дистанційного навчання – кандидата технічних наук Дмитра Тарасова,
  • директором науково-технічної бібліотеки – Андрія Андрухіва.

Обрано також завідувачів кафедр:

• педагогіки і соціального управління – доктора педагогічних наук Юрія Козловського,
  • цивільної безпеки – доктора технічних наук Олега Нагурського,
  • геодезії – кандидата технічних наук Сергія Перія,
  • інженерної геодезії – доктора технічних наук Анатолія Церклевича,
  • будівельних конструкцій і мостів – кандидата технічних наук Петра Холода.

Натомість із двох кандидатів на посаду завідувача кафедри транспортних технологій жоден не набрав необхідної кількості голосів.