Урочисті збори з нагоди 50-річчя Інституту економіки і менеджменту

Date:
28 Грудень 2015, 16:45

Навчально-науковому інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» виповнюється 50 років. З цієї нагоди 28 грудня 2015 року відбудуться урочисті збори.

Місце проведення – навчальний корпус № 4 (вул. Митрополита Андрея, 5), ауд. 209. Початок о 16:45.

Як розповідає директор інституту економіки і менеджменту професор Олег Кузьмін, початки вищої економічної освіти у Львівській політехніці були закладені ще понад 70 років тому видатним вітчизняним вченим і організатором вищої школи, ректором Університету академіком С.М. Ямпольським. Вагомий внесок у підготовку інженерів-економістів зробили у свій час такі знані науковці та педагоги як П.І. Козін, М.І. Шраг, І.О. Тивончук, Б.Г. Бабак, П.П. Бондарєв, С.В. Паранчук, В.Й. Бородкін, О.П. Сідорова, С.Т. Васильєв та інші. За минулі 50 років Інститут підготував до життя і професійної діяльності тисячі висококваліфікованих фахівців.

Динамічно і стрімко розвивається колектив інституту нині – в час кардинальних змін в економіці країни. Він по праву став одним із найавторитетніших і широковизнаних вітчизняною та зарубіжною академічною спільнотою освітнім і науковим центром, у якому завдяки зусиллям багатьох поколінь вчених-педагогів створені унікальні наукові школи й напрями.