V Всеукраїнська конференція «Прогресивні технології у машинобудуванні»

Date:
8 Лютий 2016, 09:00 - 12 Лютий 2016, 18:00

Національний університет «Львівська політехніка» з 8 до 12 лютого 2016 року проводитиме V Всеукраїнську науково-технічну конференцію «Прогресивні технології у машинобудуванні», в якій запрошує взяти участь.

Конференція відбуватиметься на гірськолижному комплексі, що розташований у мальовничому куточку українських Карпат. Виїзд на базу – автобусом від головного корпусу Львівської політехніки.

Тематика конференції

1. Прогресивні технологічні процеси обробки різанням, методи формоутворення і поверхневого зміцнення.
  2. Металорізальні верстати з ЧПК, технологічне спорядження та інструменти.
  3. Комп’ютерне проектування та моделювання технологічних процесів CAD/CAM/CAE та CALS-технологій у машинобудуванні.
  4. Інженерія поверхні.
  5. Технологічні методи забезпечення якості виробів.
  6. Сучасні технології механоскладального виробництва.

Для участі у конференції необхідно до 1 грудня 2015 року надіслати на електронну адресу оргкомітету nulp_tmb-konfati [dot] ua заявку на участь і тези доповіді (українською або англійською мовами). Тези доповідей, оформлені згідно з вимогами, будуть надруковані у збірнику праць конференції.

Доповіді учасників, які безпосередньо візьмуть участь у конференції та подадуть у редколегію повний комплект необхідних документів, будуть рекомендовані до опублікування у науковому виданні – Вісник Національного університету «Львівська політехніка», який входить до переліку фахових видань України, упродовж 2016 року.

Контактна інформація оргкомітету:

79013, м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12,
Національний університет «Львівська політехніка»,
кафедра технології машинобудування,
тел.: (032) 258-26-40; 258-25-01; 258-25-37, тел./факс: (032) 258-24-10
e-mail: nulp_tmb-konfati [dot] ua; i [dot] grycati [dot] ua.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції