Конкурси програми ЄС Еразмус+ для вищих навчальних закладів, їхніх студентів, випускників і працівників

Тривають конкурси проектів програми ЄС Еразмус+ у сфері вищої освіти. Запрошуємо до участі в них вищі навчальні заклади та інші організації.

Напрями

• Розвиток потенціалу вищої освіти (екс-Темпус). Кінцевий термін подання заявок – 10 лютого 2016 року.
  • Жан Моне. Кінцевий термін подання заявок – 25 лютого 2016 року.
  • Knowledge Alliances-Sector Skills Alliances. Кінцевий термін подання заявок – 25 лютого 2016 року.
  • Mobility for Individuals на організацію проектів кредитної мобільності на обмін студентами і працівниками між вищими навчальними закладами України і країн-членів програми. Кінцевий термін подання заявок – 2 лютого 2016 року.
  • Mobility for Individuals на організацію і запровадження Спільних магістерських програм (Еразмус Мундус Joint Master Degrees). Кінцевий термін подання заявок – 18 лютого 2016 року.

Запрошуємо студентів, випускників і працівників вищих начальних закладів до участі в конкурсах на отримання стипендій Індивідуальних грантів Еразмус+. Конкурси вже відкрито.

Докладніше – на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні