Третій щорічний фестиваль студентської фотографії «Спалах»

Date:
22 Лютий 2016, 10:00 - 1 Березень 2016, 18:00

«Спалах» – фестиваль фотографії на теренах одного із найстаріших вищих навчальних закладів України. Він повністю відкритий для громадськості і не є комерційним проектом, а створений для популяризації фото як мистецтва і піднесення його на вищий рівень. Організатором Фестивалю є Колегія та профком студентів і аспірантів Національного університету «Львівська політехніка».

Участь у фестивалі, який відбуватиметься 22 лютого – 1 березня 2016 року, можуть брати виключно студенти та аспіранти.

Усі роботи приймають чітко за жанрами фестивалю («Портрет», «Пейзаж», «Жанр»). Кожен учасник має подати 3 роботи у роздрукованому вигляді. Представлені фотографії повинні бути авторськими та супроводжуватися невеликим текстовим описом.

Роботи на фестиваль приймають в ауд. 235 головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» до 17 лютого 2016 року.

Докладніше – на сторінці організаторів у соцмережі ВКонтакті