Дев’ятий Інженерний Ярмарок Кар’єри

Date:
6 Квітень 2016, 09:00 - 7 Квітень 2016, 18:00

Львівський локальний осередок Міжнародної студентської організації BEST (Board of European Students of Technology) щороку організовує захід для студентів та молодих спеціалістів – Інженерний Ярмарок Кар’єри. Черговий, Дев’ятий Інженерний Ярмарок Кар’єри заплановано провести 6–7 квітня 2016 року.

Захід проходитиме в IV корпусі Національного університету «Львівська політехніка». Його метою є надання можливості студентам стати справжніми професіоналами в одній із провідних компаній України.

Інженерний Ярмарок Кар’єри – це виставка провідних компаній, призначена для студентів та молодих спеціалістів, які бажають зробити перший крок до своєї кар’єри. Компанії пропонують вакансії та стажування, а студенти наживо спілкуються з їхніми представниками, таким чином з’являється можливість заповнити та подати своє резюме безпосередньо в руки роботодавцю.

Дев’ятий Інженерний ярмарок кар’єри мають можливість відвідати студенти не лише Львівської політехніки, а й інших університетів зі всієї Львівщини. Окрім виставки компаній, в межах заходу відбуватиметься низка цікавих подій: зустрічі з успішними людьми, які поділяться секретами та досвідом у форматі виступів-презентацій, тренінги та семінари, метою яких є навчання студентів та інформування про їхні кар’єрні можливості.

Чекаємо всіх на Дев’ятому Інженерному Ярмарку Кар’єри! Не проґавте шанс розпочати кар’єру своєї мрії!

Докладніше – на сайті організаторів