ІІ Міжнародна інтернет-конференція «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні»

Date:
14 Квітень 2016, 09:00 - 15 Квітень 2016, 18:00

Рада молодих вчених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Управління економічними процесами на макро- і мікрорівні: проблеми та перспективи вирішення», яка відбудеться 14–15 квітня 2016 року.

Секції конференції

1. Управління економікою держави в умовах євроінтеграції та військової агресії РФ;
  2. Регіональне управління економікою на засадах інноваційного розвитку;
  3. Управління операційною, інвестиційною та фінансовою діяльністю суб’єктів господарювання;
  4. Формування та адаптація інструментарію управління економічними процесами в ХХІ столітті;
  5. Вплив глобальних політичних, соціальних та екологічних проблем на економічні процеси в державі.

До участі в конференції організатори запрошують молодих учених віком до 35 років – викладачів вищих навчальних закладів, наукових співробітників, аспірантів, докторантів, а також фахівців у сфері економіки і управління, які працюють на підприємствах, в організаціях та установах, представників місцевого самоврядування, які займаються розв’язанням соціально-економічних проблем, магістрів.

14–15 квітня 2016 року на інтернет-форумі РМВ ІНЕМ учасники конференції обговорюватимуть проблеми у сфері управління економічними процесами і відбуватиметься наукова дискусія про шляхи їхнього подолання.

15 квітня 2016 року в рамках конференції в Інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться круглий стіл, присвячений актуальним питанням опублікування статей у виданнях, що входять в наукометричні бази даних, особливостям оцінювання наукового рівня вченого на основі показників різних наукометричних баз, вивчення іноземних мов та відповідної сертифікації.

Для участі в конференції необхідно до 21 березня 2016 року подати заявку на участь у конференції за встановленою формою, тези доповіді та сканований оригінал документа про оплату організаційного внеску.

Докладніше – на сайті конференції