VIII Міжнародна конференція «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій»

Date:
27 Травень 2016, 09:00 - 31 Травень 2016, 18:00

Кафедра реставрації архітектурної та мистецької спадщини Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка, Державна Вища Технічна Школа у м. Холмі (Польща) та інші організатори запрошують взяти участь у VIII Міжнародній науковій конференції «Проблеми дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій», яка відбудеться 27–31 травня 2016 року у Львові (Україна) та Холмі (Польща).

Мета конференції:

• обговорення актуальних проблем дослідження, збереження та реставрації історичних фортифікацій та пропозиції до їхнього розв’язання;
  • налагодження спілкування ніж науковцями в сфері охорони історичних фортифікацій.

У програмі конференції – пленарні засідання (регламент доповіді до 20 хв.), екскурсії. Робочі мови конференції – українська, польська, англійська.

Для участі у конференції необхідно надіслати зголошення із вказаною темою доповіді, контактною та іншою інформацією на електронну адресу rams [dot] polyatgmail [dot] com.

Кінцевий термін подання заявок – 1 квітня 2016 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції