ІІІ регіональна конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики»

Date:
24 Березень 2016, 16:00

24 березня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ІІІ регіональна науково-теоретична конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики».

Місце проведення заходу – ауд. 313 IV навчального корпусу Університету (вул. Митрополита Андрея, 5). Початок о 16 годині.

Організатори конференції – кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки і Науково-аналітичний центр політичних досліджень «Вектор».

Учасники конференції розглянуть низку питань, пов’язаних із теоретико-методологічними засадами дослідження проблем міжнародних відносин та зовнішньої політики, особливостями і тенденціями сучасних відносин між державами, участі України в системі міжнародних відносин тощо.

Для участі в конференції потрібно до 23 березня 2016 року надіслати тексти доповідей на електронну адресу оргкомітету buchynatukr [dot] net.

До довідками звертатися: Національний університет «Львівська політехніка», IV навчальний корпус, ауд. 211; e-mail: buchynatukr [dot] net; тел.: 067 720 92 27, Бучин Микола Антонович.