В ефірі ТРК «Львів» – черговий випуск програми «Львівська політехніка: європейський вибір»

Актуальна інформація про події, проблеми і перспективи вищої школи, досягнення студентів та викладачів найстарішого і найбільшого технічного вищого навчального закладу України та Східної Європи Національного університету «Львівська політехніка» – про все це дивіться у програмі «Львівська політехніка: європейський вибір».

Програма вийде в ефір на телеканалі ТРК «Львів» у понеділок, 7 березня 2016 року, початок о 19:15.

У випуску:

• «Як львівські політехніки Антарктиду відкривали»: 20 років українській антарктичній станції імені академіка Володимира Вернадського;
  • матеріал про Комітетські слухання з питань української мови у Верховній Раді, проведені з ініціативи Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою Львівської політехніки;
  • сюжет про конкурс декламування шевченківських віршів студентами і викладачами Львівської політехніки.