Завершується реєстрація на BEST Hackathon 2016 від львівського осередку міжнародної студентської організації BEST

Завершується реєстрація на BEST Hackathon 2016 – змагання, яке організовує львівський осередок міжнародної студентської організації BEST.

BEST Hackathon – це проект, де студенти, зацікавлені в IT-сфері, мають змогу продемонструвати свої знання, перевірити витривалість і командну роботу та здобути новий досвід.

BEST Hackathon – це один із найбільш цікавих форматів проведення змагань. Протягом 24 годин учасники виконують завдання, розроблені фахівцями та компаніями. Після закінчення часу учасники мають презентувати свій проект перед журі. Успіх попереднього BEST Hackathon, який відбувся у 2014 році, свідчить про потенціал та високий рівень проекту та учасників.

BEST Hackathon 2016 буде проведено 14–15 травня 2016 року. Місце проведення – офіс компанії N-ix.

Докладніше – на сайті організаторів