Круглий стіл «Проблеми підготовки педагогів для професійної освіти»

Date:
24 Березень 2016, 11:00

24 березня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться «круглий стіл» на тему «Проблеми підготовки педагогів для професійної освіти: теорія і практика».

Місце проведення – ауд. 204 головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок об 11 годині.

Організували і проводять захід Міністерство освіти і науки України, департамент освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Національний університет «Львівська політехніка» та Інститут права і психології Львівської політехніки.

Учасники зібрання розглянуть і обговорять правові, теоретично-методологічні та методичні проблеми підготовки педагогічних кадрів для професійної школи, питання розвитку їхньої психолого-педагогічної компетентності, професійної мобільності як умови успішного формування готовності освітян до роботи в ринкових умовах тощо.

У роботі «круглого столу» візьмуть участь науковці та керівники закладів професійної освіти області.

За довідками звертатись за телефоном (032) 258-22-10 або на e-mail kolodij-ISatyandex [dot] ua.