Студенти-політехніки візьмуть участь у третьому турі Конкурсу стипендіальної програми «Завтра.UA»

14 квітня 2016 року в Києві відбудеться третій тур Конкурсу 2015/2016 стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука. Для цього сформовано групи студентів Львівської політехніки – переможців попередніх турів.

14.04, четвер:
І зміна (10.00 – 13.00), ІІІ група:

1. Андрусяк Богдана Павлівна
  2. Андрущак Володимир Степанович
  3. Бешлей Галина Володимирівна

14.04, четвер:
ІІ зміна (15.00 – 18.00), І група:

1. Гандзюк Юрій Олександрович
  2. Панченко Ганна В’ячеславівна

14.04, четвер:
ІІ зміна (15.00 – 18.00), ІІ група:

1. Ільчук Вікторія Вікторівна
  2. Юхимчук Анастасія Ігорівна

14.04, четвер:
ІІ зміна (15.00 – 18.00), ІІІ група:

1. Коханюк Богдана Степанівна
  2. Лук’янчук Андрій Вікторович
  3. Марків Ірина Володимирівна
  4. Кір’янчук Василина Федорівна

14 квітня конкурсанти Львівської політехніки будуть працювати в групах за адресою м. Київ, вул. Васильківська, 36, (метро «Васильківська»), Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка (збір в ауд. 17).

Над ідеєю група працюватиме впродовж трьох годин (в цей час також входить проведення індивідуальної співбесіди). Розподіл груп залишається незмінним.

Із собою конкурсанти обов’язково мають взяти студентський квиток (або довідку з деканату, що є студентом такого-то курсу денної форми навчання; або якщо вже закінчили ВНЗ – диплом).

Проїзд конкурсантів до Києва та назад компенсують у розмірі залізничного плацкартного квитка зі студентською знижкою або квитка на електричку. Розмір суми компенсації за проїзд будь-яким транспортом не повинен перевищувати 300 грн.

Для отримання компенсації необхідно прийти за 30 хвилин до початку конкурсу та мати при собі:

• ксерокопію квитка в Київ та зворотного квитка;
  • заповнену розписку;
  • студентський квиток (або диплом).

Якщо конкурсанту необхідно відмітити відрядження, то він повинен звернутися до співробітника Фонду Віктора Пінчука перед початком роботи групи та передати йому бланк відрядження. Відрядження буде відмічено в офісі програми та надіслано уповноваженому представнику ВНЗ або особисто конкурсанту через декілька днів кур’єрською поштою.

Нагадаємо, що Стипендіальна програма «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука – перша приватна загальнонаціональна програма з підтримки талановитої молоді. Її головна мета – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти країни. Фонд знаходить найталановитіших студентів України, надаємо їм фінансову підтримку для продовження освіти та реалізації власних проектів, створює додаткові можливості для індивідуального розвитку, налагодження нових зв’язків, спілкування, обміну досвідом та інформацією.

Стипендіатів програми добирають щорічно на відкритому Всеукраїнському конкурсі. Участь у ньому беруть студенти ІІІ–VІ курсів денної форми навчання українських ВНЗ ІV рівня акредитації та ВНЗ – партнерів програми. Критерії добору конкурсантів – високий рівень фахових знань, самостійна наукова робота, лідерські, комунікаційні та творчі здібності.