Завдяки співпраці Політехніки і ТНЕУ для слухачів проекту «Україна – Норвегія» проведуть додаткові заняття

В рамках реалізації проекту «Україна – Норвегія» для звільнених у запас військовослужбовців та членів їхніх родин буде проведено додаткові тренінги, майстер-класи та лекції, організовані завдяки співпраці Тернопільського національного економічного університету та Національного університету «Львівська політехніка».

Викладач Тернопільського національного економічного університету П.М. Іванечко проведе лекцію для слухачів проекту «Україна – Норвегія» у Львівській політехніці 12 квітня 2016 року на тему «Підприємництво: вибір оптимальної форми оподаткування».

Викладачі Львівської політехніки проводитимуть заняття для слухачів проекту «Україна – Норвегія» в Тернопільському національному економічному університеті:

• 15 квітня 2016 року Н.Ю. Подольчак проведе тренінг «Розвиток бізнесу через призму управління змінами».
  • 19 квітня 2016 року Р.В. Фещур, І.В. Когут та С.В. Шишковський проведуть майстер-клас «Прийняття проектних рішень».