У Львівській філармонії в межах фестивалю «Академія» відбудеться концерт творчих колективів Політехніки

Упродовж дев’яти днів, з 15 до 24 квітня, у Львові триватиме фестиваль музичного мистецтва «Академія» під гаслом «Молоді – молодим». Він проходить уже вдруге й у ньому візьмуть участь найкращі молодіжні музичні колективи міста.

Характерною особливістю цьогорічного фестивалю є те, що організовують і проводять його разом студенти Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка та Національного університету «Львівська політехніка».

Ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало у своєму вітальному слові наголосив:

– Маю чудову нагоду привітати всіх учасників і глядачів чудового мистецького фестивалю «Академія», котрий вдруге проводиться у Львові. Активно долучилися до нього розмаїті студентські художні колективи Львівської політехніки, котра завжди була і є унікальним освітньо-науковим і духовно-просвітницьким центром у Галичині й Україні. Ми розглядаємо мистецтво, безцінні культурні надбання як важливий чинник, який суттєво впливає на підготовку й виховання повноцінних фахівців у вищій школі, нової науково-технічної еліти нації.

Як розповідає директор Народного дому «Просвіта» Університету, заслужений працівник культури України Степан Шалата, у молодіжному музичному фестивалі «Академія» візьмуть участь понад 160 студентів-політехніків, які представлять відомі художні колективи Львівської політехніки, що носять почесні звання народних. Це, зокрема, камерний оркестр «Поліфонія», студентська капела «Гаудеамус», ансамбль бандуристок «Заспів», музичний гурт сучасної пісні «Сузір’я», танцювальний ансамбль «Вірність», ансамбль бального танцю «Грація», шоу-балет «Аверс» і театр-студія «Хочу».

Всіх їх можна побачити і почути під час великого гала-концерту «Від Бога наша пісня, наша мова», який відбудеться у Львівському філармонічному залі імені С. Людкевича у вівторок, 19 квітня 2016 року. Початок концерту о 18 годині.

Крім того, у програмі ІІ Фестивалю музичного мистецтва «Академія» передбачено ще один виступ Народної хорової капели «Гаудеамус», який відбудеться там же 17 квітня.

Свято музики прийде й у стіни Львівської політехніки, де наступного дня меломани матимуть змогу послухати музику бароко у виконанні студентської капели Львівської національної музичної академії імені М. Лисенка.

Запрошуємо всіх львівських політехніків відвідати концерти ІІ Фестивалю музичного мистецтва «Академія»!