В Університеті відбудеться презентація компанії ABTO Software для студентів ІНЕМ, ІМФН, ІКНІ та ІКТА

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує студентів Інституту економіки і менеджменту, Інституту прикладної математики та фундаментальних наук, Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій, Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології на презентацію компанії ABTO Software.

Захід відбудеться 13 квітня 2016 року в аудиторії 410 І навчального корпусу Університету. Початок о 10:20 (ІІ пара).

Довідки – у відділі працевлаштування та зв’язків з виробництвом Львівської політехніки (к. 309 ІV навчального корпусу, т. 258-21-90).