На ТРК «Львів» – черговий випуск телепрограми «Львівська політехніка: європейський вибір»

Актуальна інформація про події, проблеми і перспективи вищої школи, досягнення студентів та викладачів найстарішого і найбільшого технічного вищого навчального закладу України та Східної Європи Національного університету «Львівська політехніка» – про все це дивіться у програмі «Львівська політехніка: європейський вибір».

Програма вийде в ефір на телеканалі ТРК «Львів» у неділю, 17 квітня 2016 року. Початок о 19:55.

У випуску:

• репортаж з урочистої церемонії вручення почесного титулу Doctor Honoris Causa Президенту Світового конгресу українців Євгену Чолію;
  • відкриття першої в Україні виставки робіт видатного італійського архітектора Андреа Палладіо та підсумки українсько-італійської конференції з архітектури;
  • як вирішують кадрові проблеми професійно-технічних навчальних закладів – матеріал з «круглого столу»;
  • престижні ІТ-змагання «Spin off hack» у Львівській політехніці.