Навчально-оздоровчий табір Університету «Політехнік-3» готує літній відпочинок для студентів і працівників

Як завжди, Львівська політехніка дбає про відпочинок студентів, працівників та їхніх дітей. Про те, як покращилися умови для відпочинку, цінову політику та особливості дитячого відпочинку розповіли директор навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3» (с. Коблеве) Марія Костюк та її заступник Володимир Домінюк.

Цінова політика

Цьогоріч відпочинок проходитиме в шість заїздів. Перший, найдовший (з 9 до 29 червня) – дитяче оздоровлення. Та паралельно з дітьми зможуть відпочивати і їхні батьки. В цьому заїзді приємно здивують ціни, особливо зважаючи на те, що на всі путівки для працівників Політехніки діють знижки. Вартість одного дня для особи під час першого заїзду – 215 грн. для дорослого. Інші заїзди (із 1 липня до 2 вересня) триватимуть по 12 днів, вартість 256 грн. з особи за день, а в номерах із вигодами – 320 грн.

У першому заїзді для дорослих буде додатковий плюс – вартість путівки прирівняна до вартості дитячого відпочинку. Тож у підсумку путівка буде значно дешевша, ніж у липневі і серпневі заїзди.

Особливості дитячого відпочинку

Традиційно для дітей готують цікаву культмасову програму з насиченим графіком, тож нудно не буде. З дітьми займатимуться вихователі, культорги, інструктори з фізвиховання. Також залучать медперсонал, охорону і ще додатково наряд поліції, який чергуватиме цілодобово. Дітей селитимуть за віком і статтю по 3–4 особи в кімнаті.

Зі Львова дітей організовано в супроводі дорослих завезуть потягом до Одеси, а звідти – автобусами до табору; аналогічно й із поверненням додому. Квитки закуплять також організовано (вартість квитків не входить у ціну путівки).

Під час дитячого заїзду передбачено п’ятиразове харчування. Меню збалансоване і щоденно діти матимуть солодощі та фрукти. На території відпочинкової бази є питна вода, яка проходить багатоступеневу фільтрацію.

Поліпшення та нововведення

Ми зробили капітальний ремонт в 10 корпусі, де відпочивають працівники. Там повністю замінили склопакети, збільшили санвузол, відремонтували стіни і підлогу, а також частково замінили меблі. Встановили величезний бойлер для нагріву води, – розповів Володимир Домінюк. – На території впорядкували клумби, висадили молоді дерева. Також приємні зміни на пляжі: довезли велику кількість піску, відмежували спортивну зону від відпочинкової, збільшили кількість навісів. Для урізноманітнення відпочинку організуємо прокат катамаранів.