Всеукраїнська інтернет-конференція «Проблеми розвитку дизайнерської освіти в Україні»

Date:
25 Квітень 2016, 10:00 - 18:00

25 квітня 2016 року кафедра дизайну та основ архітектури Національного університету «Львівська політехніка» проводить Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Проблеми розвитку дизайнерської освіти в Україні».

Місце проведення – аудиторія 216 головного корпусу Університету. Початок о 10 годині.

Мета конференції – теоретичне узагальнення наукових досліджень та розробка практичних рекомендацій щодо вдосконалення дизайнерської освіти.

До участі в інтернет-конференції запрошують викладачів навчальних закладів, наукових співробітників, аспірантів, докторантів, а також студентів.

Робочі мови конференції – українська, англійська.

Під час конференції її учасники працюватимуть за такими тематичними напрямками:

• впровадження новітніх технологій у навчальний процес та розвиток середовища міста,
  • воркшопи як перспективна форма організації навчального процесу,
  • роль теоретичних архітектурно-дизайнерських знань у формуванні професіоналізму майбутніх фахівців,
  • проблеми збереження та реставрації мистецької спадщини у міському середовищі,
  • наукові дослідження студентів у галузі дизайну та мистецтва.

У рамках конференції буде проведено конкурс студентських робіт на тему «Дизайн-проект, здійснений під час воркшопу».

Для участі в роботі конференції необхідно до 22 квітня 2016 року включно надіслати на електронну адресу doa1conferenceatgmail [dot] com заявку про участь і тези доповіді у форматі pdf і doc (резервна копія – у текстовому редакторі Microsoft Word 97). В електронному листі потрібно також надати відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, рік народження, науковий ступінь, вчене звання, місце праці та посаду, телефонні номери, е-mail).

Для участі у конкурсі необхідно, разом з матеріалами конференції, подати презентацію проекту на електронну адресу конференції doa1conferenceatgmail [dot] com.

За результатами конференції на сайті Львівської політехніки буде оприлюднено доповіді учасників у електронному збірнику матеріалів конференції. Авторам кращих матеріалів буде запропоновано публікацію розширеної статті, із доопрацюванням, у першому номері наукового фахового збірника за спеціальністю «Дизайн і мистецтво».

За додатковою інформацією звертатись на електронну адресу doa1conferenceatgmail [dot] com.