Інтернет-конференція «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю»

Date:
12 Травень 2016, 09:00 - 18:00

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності і Рада молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка» організовують ІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю».

До участі в інтернет-конференції, яка відбудеться 12 травня 2016 року, запрошують представників підприємств (організацій), студентів, аспірантів, докторантів, викладачів та співробітників вищих навчальних закладів, учених та всіх зацікавлених осіб.

Тематичні напрями роботи інтернет-конференції

1. Економіка експортно-імпортної діяльності.
  2. Інформаційне забезпечення експортно-імпортної діяльності.
  3. Управління експортно-імпортною та митною діяльністю.
  4. Облік та фінансування експортно-імпортної та митної діяльності.

Для участі в інтернет-конференції необхідно не пізніше 1 травня 2016 року розмістити тези доповідей, заявку на участь та сканований оригінал документа про сплату організаційного внеску на веб-сторінці конференції.

Контактні особи:

• з організаційних питань – Ліана Чернобай, 063 462 47 06, e-mail: liana_chernobajatukr [dot] net;
  • з питань оплати – Орися Пшик-Ковальська, 050 516 78 42.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції