Всеукраїнський волонтерський табір «Будуємо Україну разом» запрошує студентів-політехніків долучатися

Благодійна організація «Львівська освітня фундація» запрошує студентів-волонтерів долучатися до Всеукраїнського табору «Будуємо Україну разом», що має на меті допомогти українцям, які опинилися в скруті, відбудувати та відремонтувати їхні помешкання.

Проект «Будуємо Україну разом» створений БО «Львівська освітня фундація» у серпні 2014 року. Проект реалізують у партнерстві з Національним фондом на підтримку демократії (NED) у рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCB), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Після того, як міста Краматорськ та Слов’янськ Донецької області були звільнені від російської окупації, працівники фундації та волонтери вирушили на Схід України, аби допомогти людям, чиї домівки постраждали від бойових дій. Відтак за два місяці було відремонтовано 25 квартир.

Зважаючи на те, що практично у кожному місті чи селі України є люди, які тією чи іншою мірі постраждали від війни (сім’ї героїв АТО, переселенці, багатодітні родини, сім’ї з дітьми з особливими потребами тощо), фундація вирішила розширити поле своєї діяльності. Відтак табір у 2016 році діятиме у 10 містах України впродовж усього літа.

На кожен тиждень діяльності табору активісти прагнуть залучити 50 волонтерів, з яких половина – місцеві мешканці, а решта – волонтери з інших областей України. Програма табору виглядає так: зранку й до обіду волонтери працюють на відбудові, а потім мають спільну культурну програму (екскурсії, відпочинок, майстер-класи, лекції, перегляди фільмів, ватра та багато цікавого).

БО «Львівська освітня фундація» забезпечує проживання, харчування та доїзд волонтерів, від яких потрібні лише активність та бажання стати частиною великої родини, об’єднаної проектом «Будуємо Україну разом».

Що потрібно для того, щоб стати волонтером? Це –

• бажання допомогти тим, хто цього потребує;
  • долучитися до проекту у соцмережах ВКонтакті чи Фейсбук;
  • заповнити анкету учасника табору.

Контакти:

Іванка Діман – 0930393860;
Дзвінка Стецуняк – 0631476225;

Останній день подання заявок – 31 травня 2016 року.

Хочеш провести літо з користю? Тоді приєднуйся до волонтерського табору «Будуємо Україну разом»! Разом з нами ти матимеш змогу подорожувати, допомагати, відпочивати та знайомитись із людьми з різних куточків України та світу!