Працівникам Львівської політехніки надано доступ до наукометричної платформи Web of Science

Національний університет «Львівська політехніка» отримав доступ до наукометричної платформи Web of Science корпорації Thomson Reuters.

Платформа Web of Science:

• містить бібліографічні дані наукових статей із рецензованих періодичних видань, книг та матеріалів наукових конференцій із зазначенням реальної цитованості цих матеріалів;
  • надає можливість пошуку та налагодження наукових контактів.

Доступ надається з локальної мережі Університету за посиланням http://webofscience.com без додаткового логіна і пароля.

Докладніше щодо роботи з платформою Web of Science можна ознайомитися за такими посиланнями:

За довідками та консультаціями звертатися у Відділ науково-організаційного супроводу наукових досліджень НДЧ Львівської політехніки (кім. 302а головного корпусу Університету, Юрків Ольга Ярославівна) або на електронну скриньку olga [dot] y [dot] yurkivatlpnu [dot] ua.