Урочисте вручення свідоцтв про освіту слухачам курсів перепідготовки військовослужбовців

Date:
18 Травень 2016, 14:00

18 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться урочисте вручення свідоцтв про додаткову освіту слухачам курсів професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців Збройних сил України та членів їхніх сімей.

Місце проведення заходу – актова зала головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 14:00.

Курси діяли в Інституті адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки з 23 лютого до 18 травня 2016 року в рамках освітнього проекту «Україна – Норвегія». До навчання, яке офіційно фінансувало Королівство Норвегія, було залучено понад 30 звільнених у запас українських військовослужбовців, а також додатково 22 слухача із Львівського клінічного шпиталю Державної прикордонної служби України. Частина з них – учасники АТО.

Слухачі навчалися за спеціалізованою програмою «Англійська мова та візуальні комунікації в бізнесі (візуальна реклама)». Мета проекту – надати необхідні знання слухачам, а також посприяти їм у пошуку роботи, подоланні стресових ситуацій тощо.

Курси стали результатом плідної співпраці Інституту адміністрування та післядипломної освіти Львівської політехніки, Міжнародного фонду соціальної адаптації (МФСА) та Університету NORD (Королівство Норвегія).

На врученні свідоцтв та сертифікатів будуть присутні:

• ректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Ярославович Бобало;
  • президент «Міжнародного фонду соціальної адаптації» Володимир Сергійович Рубцов;
  • військовий аташе Посольства Королівства Норвегії в Україні, капітан другого рангу Ханс Петтер Мидттун;
  • проректор Університету Олег Романович Давидчак;
  • директор Інституту адміністрування та післядипломної освіти Віктор Васильович Яськов;
  • директор із розвитку Міжнародного фонду соціальної адаптації Яна Ігорівна Козаченко;
  • начальник клінічного госпіталю Державної прикордонної служби України полковник Андрій Андрійович Іващенко;
  • директор громадської організації «Західноукраїнська ініціативна група» Максим Леонідович Лапан.

За довідками звертатися за тел. (032) 258 23 54, 097 356 55 36.