Фінал Всеукраїнського конкурсу студентських стартап-проектів «ІТ-Еврика! Україна»

Date:
20 Травень 2016, 09:30

20 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» пройде фінал Всеукраїнського конкурсу інноваційних стартап-проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна».

Відкриття конкурсу відбудеться в актовій залі головного корпусу Університету (вул. Ст. Бандери, 12). Початок о 9 годині 30 хвилин.

Одним зі співорганізаторів конкурсу є кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки. Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках міжнародного Tempus-проекту NEFESIE «Національна освітня інфраструктура вдосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів».

Ключовою метою конкурсу є популяризація інноваційної і підприємницької діяльності ІТ-студентів та об’єднання зусиль вищих навчальних закладів та ІТ-компаній у розвитку творчого потенціалу майбутніх фахівців.

Докладніше про фінал Всеукраїнського конкурсу «ІТ-Еврика! Україна»