Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ІУЕК

Доцент Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки одержав подяку Прем’єр-міністра України

Грандіозною мистецькою програмою у вівторок, 14 червня 2016 року, відзначили на Львівщині 125-ту річницю з дня народження полковника ОУН Євгена Коновальця.

Представник Університету виголосить доповідь у рамках заходів до 125-ї річниці від дня народження Євгена Коновальця

У вівторок, 14 червня 2016 року, у дворику Львівської обласної державної адміністрації відбудуться заходи мистецького проекту з нагоди 125-ї річниці з дня народження Євгена Коновальця.

У Львівській політехніці дискутували на тему історичної та культурної спадщини в часи глобалізації

Днями в Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» з ініціативи кафедри історії України та етнокомунікації Інституту гуманітарних і соціальних наук відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Історико-культурна спадщина в еру глобалізації: теоретичні та прикладні аспекти».

ІІІ Міжнародна конференція «Історико-культурна спадщина в еру глобалізації»

Date: 
2 Червень 2016, 09:00 - 3 Червень 2016, 18:00

Кафедра історії України та етнокомунікації Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Історико-культурна спадщина в еру глобалізації: теоретичні та прикладні аспекти».

Науковці обговорили історію технічної освіти у Галичині і дату заснування Львівської політехніки

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася регіональна науково-практична конференція на тему «Історія технічної освіти в Галичині в ХІХ – початку ХХ століття». Її проведенню до певної міри спонукала ініціатива групи випускників Університету, зокрема голови історико-краєзнавчого товариства «Літопис» Романа Мелеха, щодо перегляду дати заснування Львівської політехніки.

Завідувач кафедри ІУЕК Поліна Вербицька: «Готуємо не лише професіоналів, а передусім свідомих громадян»

Корені сучасних суспільних проблем в Україні – у внутрішній культурній та історичній різнорідності, конфлікті різних канонів історичної пам’яті. І нинішня ситуація, зокрема війна, стала можливою саме завдяки цьому «сприятливому» ґрунту. Надзвичайно гостро нині перед нашою країною постає проблема пошуку ідентичності. Існування спільнот, субкультур із різноспрямованістю настанов значно ускладнює внутрішньонаціональний діалог, зумовлює проблему свідомого вибору.

Наперекір долі: доцент ІГСН Львівської політехніки Зиновій Тіменик пройшов чимало життєвих випробувань

Зиновію Тіменику, доценту кафедри історії України та етнокомунікацій ІГСН, в житті випало багато випробувань, які й досі не втомлюється посилати йому доля. Однак він усе це пережив, зумівши знайти своє місце в науковому світі.

Княжа доба очима археологів: презентовано нову книгу професора Львівської політехніки Святослава Терського

У рамках Форуму видавців у актовій залі Львівського історичного музею на пл. Ринок, 6 відбулася презентація книги доктора історичних наук, професора кафедри історії України та етнокомунікації Львівської політехніки Святослава Терського «Археологія доби Галицько-Волинської держави».

Доцент ІГСН Львівської політехніки Іван Стасюк: Іван Вагилевич – перший будитель народного духу в Галичині

Іван Вагилевич – український поет, філолог, фольклорист, етнограф, громадський діяч, історик, народознавець, один із зачинателів нової української літератури в Галичині, співавтор збірок «Зоря» та «Русалка Дністровая», разом із Маркіяном Шашкевичем і Яковом Головацьким організував «Руську трійцю». Життя його було доволі непросте: його ніби переслідував якийсь невидимий фатум.

Syndicate content