Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ПМВ

Бути активними учасниками, а не спостерігачами: студенти Університету взяли участь у навчальному тренінгу

Студенти-міжнародники та соціологи взяли участь у триденному навчальному тренінгу «Сталий розвиток за участі громади» на кафедрі політології та міжнародних відносин, під час якого здійснили поїздку у села Сокальщини Савчин та Варяж, де побачили приклади успішного розвитку громади.

Євроінтеграційні процеси – плюси та мінуси: зі студентами ІГСН зустрівся представник Міжнародного фонду «Відродження»

Почути думку про плюси та мінуси євроінтеграції України, можливості для розвитку українського бізнесу від заступника виконавчого директора Міжнародного фонду «Відродження», уповноваженого з питань підприємництва при Державній фіскальній службі України, колишнього віце-президента зі стратегічного розвитку та в. о. президента Американської торгівельної палати в Україні Тараса Качки 7 квітня прийшли студенти-політологи ІГСН.

В Університеті відбувся семінар на тему транскордонного співробітництва між Україною та ЄС

7 квітня 2016 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» спільно з кафедрою політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки та Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові провели науковий семінар на тему «Пріоритети транскордонного співробітництва між Україною та ЄС в умовах лібералізації візового режиму та міграційної кризи».

Семінар «Пріоритети транскордонного співробітництва між Україною та ЄС»

Date: 
7 Квітень 2016, 10:30

7 квітня 2016 року Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» спільно з кафедрою політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук Львівської політехніки та Регіональним філіалом Національного інституту стратегічних досліджень у м. Львові проведуть науковий семінар на тему «Пріоритети транскордонного співробітництва між Україною та ЄС в умовах лібералізації візового режиму та міграційної кризи».

Любов до науки формується зі студентських років: на кафедрі ПМВ студентів привчають до наукової роботи

Важливий компонент діяльності кафедри політології та міжнародних відносин ІГСН – студентська наукова робота, адже вона дає змогу спудеям отримати додаткові бали до загального рейтингу при вступі в магістратуру, а також продовжити науково-дослідницьку діяльність в аспірантурі.

ІІІ регіональна конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики»

Date: 
24 Березень 2016, 16:00

24 березня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ІІІ регіональна науково-теоретична конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин та зовнішньої політики».

Магістрантка ІГСН Христина Забавська: формула успіху – наполегливість + підтримка + любов до своєї справи

Успішна студентка ІГСН Христина Забавська давно зрозуміла, що її найбільше зацікавлення – наукова робота. Тепер вона навчається в магістратурі, готується до вступу в аспірантуру та виховує піврічну донечку.

Новітні виклики та загрози європейській безпеці: в ІГСН відбувся круглий стіл за участю гостя з Німеччини

На кафедрі політології та міжнародних відносин ІГСН 30 листопада відбувся круглий стіл на тему «Новітні виклики та загрози європейській безпеці», в роботі якого взяли участь науковці і студенти кафедри та координатор міжнародних програм Вюрцбурзького університету ім. Юліуса Максиміліана (Німеччина) Іммануель Пітермейер.

Міжнародники підкорили Говерлу і здружилися: в ІГСН Львівської політехніки продовжують багаторічну традицію

Кафедра політології та міжнародних відносин Інституту гуманітарних та соціальних наук має багаторічну традицію – щороку спільно зі студентами відвідувати різні місця України.

Директор ІГСН Львівської політехніки Ярина Турчин: як діагностувати стан і майбутнє країни

В останньому конкурсі навчальних видань у Львівській політехніці в номінації «Найкращий навчальний посібник» перемогу здобуло «Країнознавство» авторства науковців кафедри політології та міжнародних відносин – Ярини Турчин, Лесі Дорош та Олександра Горбача.

Syndicate content