Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра СКІД

Шанс знайти і проявити себе: на кафедрі СКІД Львівської політехніки діє науковий гурток для студентів

На кафедрі соціальних комунікацій та інформаційної діяльності з 2001 року діє науковий гурток для студентів. За цей час гуртківці встигли організувати багато заходів, екскурсій, узяти участь у конференціях, олімпіадах, побувати в Польщі. А з цього навчального року у гуртку відбулися зміни.

Яскрава й показова практична: студенти і викладачі кафедри СКІД організували виставку захоплень

Чим, окрім свого предмету, цікавиться доцент, в якого тільки що ти прослухав лекцію? Чим живе твій колега-сусід по лаві? Студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» і викладачі кафедри СКІД ІГСН отримали на ці запитання наочні відповіді – 5 квітня було відкрито виставку їхніх захоплень.

V Міжнародна конференція ICS-2016

Date: 
19 Травень 2016, 09:00 - 21 Травень 2016, 18:00

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» запрошує на V Міжнародну наукову конференцію «Інформація, комунікація, суспільство – 2016» (ICS-2016).

«Чим для Вас цікавий Litteris et Artibus?»: думки учасників V Міжнародного молодіжного фестивалю науки

Це було щось схоже на людський «вулик», де активно кипіла робота: вчені уважно розглядали презентації, пояснювали один одному свої наукові мудрощі, активно дискутували, сиділи за ноутбуками, а фотографування і кава додавали невимушеності. Так виглядав основний робочий день V Міжнародного молодіжного фестивалю науки Litteris et Artibus, що 26–28 листопада зібрав у Львові молодих дослідників з України та з-за кордону.

Інформація – також зброя: в Університеті відбувся круглий стіл щодо проблем безпеки інформаційного простору

У межах IV Міжнародної наукової конференції «Інформація, комунікація, суспільство – 2015», яка тривала у Львівській політехніці від 20 до 23 травня, відбувся круглий стіл на тему «Проблеми безпеки інформаційного простору України в сучасних умовах». Участь у ньому взяли фахівці з інформаційної безпеки, системні адміністратори, адміністратори сторінок великих спільнот у соцмережах, історики, журналісти, економісти, політологи та фахівці інших напрямів.

Наукові фестини у Львівській політехніці: «Цікавитися наукою ніколи не запізно і ніколи не зарано...»

Продовжуємо цикл інтерв’ю з найактивнішими членами команди, яка готує проведення у Національному університеті «Львівська політехніка» Наукових фестин. Поділитися своїми думками з приводу цієї непересічної події ми запросили кандидата економічних наук з кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Інституту гуманітарних та соціальних наук Олену Бобало.

IV Міжнародна наукова конференція «Інформація, комунікація, суспільство 2015»

Date: 
20 Травень 2015, 09:00 - 23 Травень 2015, 18:00

Шановні колеги! Запрошуємо до участі у IV Міжнародній науковій конференції «Інформація, комунікація, суспільство 2015».

III Міжнародна наукова конференція «Інформація, комунікація, суспільство» (ICS–2014)

Date: 
21 Травень 2014, 09:00 - 24 Травень 2014, 18:00

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності та кафедра інформаційних систем та мереж Національного університету «Львівська політехніка» запрошують взяти участь у III Міжнародній науковій конференції «Інформація, комунікація, суспільство 2014» (ICS–2014), яка відбудеться 21–24 травня 2014 року.

Професор Андрій Пелещишин: «Археологом не став, хоча з двох місяців батько брав мене в експедиції…»

Завідувач кафедри соціальної комунікації та інформаційної діяльності Львівської політехніки, професор Андрій Пелещишин, математик за освітою, міг би стати істориком, якби послухав настанови батька. А сам Микола Андрійович Пелещишин, відомий історик, видатний археолог, міг би стати знаним математиком, якби не випадковість, а точніше – юнацька схильність до ризику.

ІІ Міжнародна наукова конференція «Інформація, комунікація, суспільство 2013»

Date: 
16 Травень 2013, 09:00 - 19 Травень 2013, 18:00

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності (СКІД) Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Другій міжнародній науковій конференції «Інформація, комунікація, суспільство 2013» (ICS-2013), яку заплановано провести 16–19 травня 2013 року у Львівській політехніці – одному із найбільших та найстарішому технічному університеті України. Розпочавшись у Львові, конференція продовжить свою роботу в Славському – мальовничому селищі в Карпатах (Сколівські бескиди) за 130 км на південь від Львова.

Syndicate content