Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ФВ

Команди Львівської політехніки успішно виступили у фіналі Студентського Кубка України з баскетболу 3х3

1 червня 2016 року завершилися фінальні змагання Студентського Кубка України з баскетболу 3х3, які визначили переможців та призерів турніру. За право узяти участь у фінальних змаганнях на попередніх стадіях боролись більш ніж 120 команд, але у фінал змогли пробитися тільки 14 чоловічих та 7 жіночих команд.

У спорткомплексі Університету відбулися традиційні змагання з танцювальної аеробіки за Кубок ректора

25 травня 2016 року в спорткомплексі Національного університету «Львівська політехніка» вже втретє відбулись традиційні змагання на Кубок ректора Львівської політехніки з танцювальної аеробіки. Цього разу за головний приз змагались аж 11 команд. Також у рамках змагань уперше було проведено конкурс «Міс шейпінг «Львівська політехніка – 2016», у якому взяли участь 20 конкурсанток.

Представниця Політехніки перемогла у змаганнях відкритого Кубка Польщі з нордичної ходьби з палицями

22 травня 2016 року в польському місті Констанцін-Єзьорна відбулися змагання відкритого Кубка Польщі з нордичної ходьби з палицями. У них взяли участь спортсмени віком від 18 років і старші, які змагались на дистанціях 5 км, 10 км та півмарафоні 21 км 975 м, – загалом понад 900 осіб.

Змагання за Кубок ректора з танцювальної аеробіки та конкурс «Міс Шейпінг»

Date: 
25 Травень 2016, 17:00

Кафедра фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» запрошує всіх охочих на традиційні змагання за Кубок ректора Львівської політехніки з танцювальної аеробіки та конкурс «Міс Шейпінг Львівської політехніки».

Спортсмени Львівської політехніки впевнено та гідно виступають на обласній Універсіаді – 2016

Триває Універсіада Львівщини – 2016, на якій львівські політехніки виступають упевнено та гідно.

Представники Львівської політехніки успішно виступають у чемпіонатах України з різних видів спорту

Завершився Клубний чемпіонат України (Суперліга) з настільного тенісу. За підсумками чотирьох турів змагань, що тривали упродовж року, жіноча команда Національного університету «Львівська політехніка» виборола звання чемпіонів серед 10 учасників.

В Університеті відбувся великий спортивний вечір, присвячений підсумкам роботи у 2015 році

Це було справжнє свято фізкультури і спорту, сили, краси і здоров’я, присвячене підсумкам спортивної роботи серед студентів і викладачів Національного університету «Львівська політехніка» в 2015 році.

Спортивний вечір, присвячений підсумкам 2015 року

Date: 
16 Березень 2016, 17:30

16 березня 2016 року на кафедрі фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» (вул. У. Самчука, 14, Стрийский парк, корпус № 22) відбудеться Спортивний вечір, присвячений підсумкам 2015-го Спортивного року. Початок о 17:30.

Львівська політехніка – співорганізатор Міжнародної конференції, присвяченої пам’яті Казимира Твардовського

ГО «Інститут філософії, логіки та соціології» м. Львова, кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», кафедра українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького 11–12 лютого 2016 року проводять Міжнародну наукову конференцію «XXVІІІ Читання, присвячені пам’яті засновника Львівсько-Варшавської філософської школи Казимира Твардовського» на тему «Людина – соціум – історія: складності сучасних взаємин».

Львівську політехніку та її ректора нагородили за перше місце нашого вишу в Універсіаді України

ХІІ літня Універсіада України з 19 видів спорту завершилась. 22 грудня 2015 року в Києві відбулося нагородження переможців Універсіади України та Всесвітньої Універсіади – 2015 в Кореї.

Syndicate content