Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра КФ

V Всеукраїнська науково-практична конференція «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії»

Date: 
3 Квітень 2015, 09:00 - 4 Квітень 2015, 18:00

Кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», Громадське об’єднання «Сходження» та Просвітницько-консалтингова спільнота «Сім променів» запрошують до участі у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії» на тему «Поетика і практика езотеризму».

Вісник Національного університету «Львівська політехніка», Філософські науки, № 780, 2014

Вийшло нове число збірника наукових праць Вісник Національного університету «Львівська політехніка», серія «Філософські науки», № 780, 2014.

Студенти-регбісти Львівської політехніки побували в гостях у французьких колег із міста Корнелія

З 8 до 12 травня 2014 року регбісти спортивного клубу «Сокіл» перебували у французькому місті Корнелія. До складу делегації входила команда дітей 12–13 років та команда дорослих, у складі якої були і студенти Національного університету «Львівська політехніка».

Змагання з танцювальної аеробіки на Кубок ректора Львівської політехніки

Date: 
21 Травень 2014, 17:30

21 травня 2014 року на кафедрі фізичного виховання відбудуться змагання з танцювальної аеробіки на Кубок ректора Національного університету «Львівська політехніка».

Монографія доцента ІГСН Любові Мазур – книжка про те, як людина творить свою історію

«До звичних чинників еволюції – біологічного, культурного, соціального – тепер додався технологічний: технологічні і технічні засоби та можливості, створені людиною, перевершують її як біовид, змінюють її природу і визначають подальшу еволюцію людства. В цьому контексті актуально звучать питання: що є людина, куди ми прямуємо?», – каже доцент кафедри філософії Львівської політехніки Любов Мазур. Її монографія «Самоідентичність особистості як філософсько-антропологічна проблема» брала участь у конкурсі «Книга Форуму видавців 2013».

За остаточними підсумками ХІ літньої Універсіади України Львівська політехніка – перша у своїй категорії

Підведено остаточні підсумки ХІ літньої Універсіади України з 28 видів спорту у VІ категоріях вищих навчальних закладів. Національний університет «Львівська політехніка» у своїй категорії став переможцем.

Збірна команда Львівської політехніки перемогла в загальному заліку ХІ літньої Універсіади України

У 2013 році була проведена ХІ літня Універсіада України, яка проходила у 27 видах спорту. З 16 видів команди формувались як збірні Львівщини, а з 11 – як збірні Національного університету «Львівська політехніка».

Міжнародна наукова конференція «XXVІ Читання, присвячені пам’яті Казимира Твардовського»

Date: 
10 Лютий 2014, 09:00 - 11 Лютий 2014, 18:00

ГО «Інститут філософії, логіки та соціології» м. Львова, кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», кафедра українознавства Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького 10–11 лютого 2014 року проводять Міжнародну наукову конференцію «XXVІ Читання, присвячені пам’яті засновника Львівсько-Варшавської філософської школи Казимира Твардовського» з темою «Зміни в людському самоосмисленні за умов сучасних інформаційних процесів».

Доцент кафедри філософії Ігор Карівець: «Щоб не спіймала рутина, в житті має бути місце для дива»

Щойно ми повернулися з літнього відпочинку, ще навіть не звикли до темпу навчальних буднів, а вже маємо пристосовуватися до різкого осіннього похолодання. Дощем і холодним вітром зустрів Львів студентів із різних куточків України, а першокурсники ще мають прижитися у ще наразі чужому місті, в новій оселі, без батьківської опіки. З накинутими стереотипами неминучості «осінніх розлук», невпинним скороченням дня, наближенням зими ми всі ризикуємо зіткнутися з депресією… Про те, як уникнути такої неприємної зустрічі, розповів доцент кафедри філософії Інституту гуманітарних та соціальних наук Ігор Карівець.

Оприлюднено програму IV Всеукраїнської конференції «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії»

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, кафедра філософії Національного університету «Львівська політехніка», Громадське об’єднання «Сходження» запрошують взяти участь у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції «На шляху до синтезу філософії, науки та релігії» на тему «Людина. Всесвіт. Абсолют. Класичний, некласичний, постнекласичний та езотеричний підходи», яка відбудеться 19–20 квітня 2013 року в Національному університеті «Львівська політехніка».

Syndicate content