Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ЕПІ

Голова комісії з питань студентства професор Василь Козик: «Від виховної роботи – до молодіжної політики...»

На одному із засідань Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» розглядали питання про стан і перспективи розвитку молодіжної політики у нашому університеті. Доповідачем був голова комісії з питань студентства і молодіжної політики ради, завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій Інституту економіки та менеджменту, доктор економічних наук професор Василь Козик. Він, зокрема, зазначив, що старше покоління бачить у молоді людей високоосвічених, гармонійно розвинутих, соціально активних, національно свідомих. Базою для цього є традиції Львівської політехніки, історична та культурна спадщина українського народу, світовий досвід підтримки молоді.

Важливі питання сучасної економіки: в Університеті відбулася всеукраїнська студентська конференція

На Всеукраїнську студентську конференцію «Розвиток підприємства в умовах євроінтеграції», приурочену 45-річчю кафедри економіки підприємства та інвестицій, з’їхалися учасники зі 17-ти навчальних закладів.

Завідувач кафедри ЕПІ Львівської політехніки Василь Козик: наближаємося до європейських стандартів

Закон «Про вищу освіту» в освітянському середовищі сприймають неоднозначно. Одним він подобається, інші знаходять у ньому негативні сторони. Цікавимося, що про нього думає завідувач кафедри економіки підприємства та інвестицій ІНЕМ професор Василь Козик.

І Всеукраїнська студентська конференція «Розвиток підприємства в умовах євроінтеграції

Date: 
14 Квітень 2016, 09:00 - 16 Квітень 2016, 18:00

Шановні студенти вищих навчальних закладів та їхні наукові керівники! Запрошуємо взяти участь у І Всеукраїнській студентській науково-практичній конференції «Розвиток підприємства в умовах євроінтеграції: проблеми та рішення очима студентів», присвяченій 45-річчю кафедри економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка».

Нові виклики та можливості: у Львівській політехніці пройшла конференція з проблем інноваційної інфраструктури

У Львівській політехніці 14–16 травня пройшла III Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури: європейський вектор – нові виклики та можливості».

Молодих науковців ІНЕМ Львівської політехніки нагороджено за активну участь у діяльності РМВ Інституту

Наприкінці 2014 року за внесок у розвиток Ради молодих вчених Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» за поданням її голови були нагороджені грамотами ІНЕМ такі молоді вчені.

Проведення підсумкового засідання у рамках 71-ї студентської науково-технічної конференції

30 жовтня 2013 р. у стінах Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту відбулося підсумкове засідання у рамках 71-ї студентської науково-технічної конференції (СНТК). Свої доповіді представили переможці секційних засідань усіх дев’яти кафедр Інституту.

Викладачі ІНЕМ взяли участь у ХІІІ Міжнародному економічному форумі «Глобалізація і інтеграція»

10–12 жовтня 2103 р. викладачі Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у ХІІІ Міжнародному економічному форумі «Глобалізація і інтеграція: виклики і рішення».

ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та розвитку інноваційної інфраструктури»

Date: 
16 Травень 2013, 09:00 - 18 Травень 2013, 18:00

Кафедра економіки підприємства та інвестицій Національного університету «Львівська політехніка», Інститут регіональних досліджень Національної академії наук України, Politechnika Świętokrzyska w Kielcach (Польща), Szent istvan university (Угорщина), Фінансовий портал ІНВЕСТИЦІЇ орг. запрошують вчених, спеціалістів, викладачів навчальних закладів та дослідників, докторантів, аспірантів, підприємців взяти участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції з проблем формування та розвитку інноваційної інфраструктури, яка відбудеться 16–18 травня 2013 року в Інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка».

Історія кафедри економіки підприємства та інвестицій

20

Кафедра економіки підприємства та інвестицій заснована у 1970 році і у різні періоди мала такі назви:

1970 — 1995 рр. — кафедра економіки і організації будівництва;

1995 — 2003 рр. — кафедра економіки і менеджменту інвестицій та нерухомості;

2003 р. — д.ч. — кафедра економіки підприємства та інвестицій.

Кафедру очолює Козик Василь Васильович, кандидат економічних наук, професор.

Syndicate content