Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра МЛ

ХІ Міжнародна конференція «Маркетинг та логістика в системі менеджменту»

Date: 
3 Листопад 2016, 09:00 - 5 Листопад 2016, 18:00

Кафедра маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у роботі ХІ Міжнародної науково-практичної конференції «Маркетинг та логістика в системі менеджменту», яка відбудеться 3–5 листопада 2016 року в м. Львові.

Представниця Університету здобула друге місце на Всеукраїнському конкурсі «Молодь опановує маркетинг»

На Всеукраїнському студентському конкурсі наукових робіт «Молодь опановує маркетинг» (організатор – Українська асоціація маркетингу) майбутня магістр з маркетингу Національного університету «Львівська політехніка» Вікторія Пилипенко здобула друге місце.

Студенти Львівської політехніки продовжують тішити перемогами на всеукраїнських олімпіадах

20–23 квітня 2016 року у Київському національному університеті технологій та дизайну відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади із спеціальності «Обладнання легкої промисловості та побутового обслуговування».

Сфера логістичних послуг зростає: кафедра маркетингу і логістики відзначила своє професійне свято

Уже традиційно кафедра маркетингу і логістики ІНЕМ своє професійне свято, проводить весело, цікаво й з практичною користю для студентів.

Студентка Львівської політехніки перемогла у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт з маркетингу

У березні 2016 року в Харківському національному економічному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці».

Викладачі Інституту економіки і менеджменту пройшли підвищення кваліфікації в Євросоюзі

Викладачі Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» пройшли підвищення кваліфікації на базі Інтеграційного товариства «Magnum Bonum» (Польща, м. Краснистав). Навчання було присвячено дослідженню досвіду організації та розвитку міжнародного агротуризму, а також адаптації його для людей з обмеженими можливостями.

Студентка Львівської політехніки здобула друге місце на Всеукраїнському конкурсі «Логістика майбутнього»

26 жовтня 2015 року відбулося підведення підсумків Всеукраїнського конкурсу «Логістика майбутнього. Моя модель 5PL-провайдера в Україні», в рамках якого студенти вищих навчальних закладів запропонували на розгляд журі свої концепції розвитку логістичного бізнесу в країні.

Про інтернет-маркетинг – від польського професора: Мірослав Мороз прочитав курс лекцій для студентів Університету

Майбутні маркетологи, логісти, менеджери прослухали лекції з інтернет-маркетингу професора Вроцлавського економічного університету Мірослава Мороза. До організації заходу долучилися дві кафедри – менеджменту організацій та маркетингу і логістики.

Військова логістика під час війни: у день логістики у Львівській політехніці обговорювали найболючіші проблеми

У день логістики у Політехніці, на кафедрі маркетингу і логістики, говорили про військову логістику, адже всі найболючіші проблеми сьогодення пов’язані з війною на Східній Україні, яку провадить російський агресор.

Відкритий курс лекцій з Інтернет-маркетингу доктора Мірослава Мороза

Date: 
28 Квітень 2015, 14:15 - 7 Травень 2015, 17:40

З 28 квітня до 7 травня 2015 року в ауд. 417 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» буде проведено відкритий курс лекцій з Інтернет-маркетингу.

Syndicate content