Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ММП

Викладачі та студенти Інституту економіки і менеджменту взяли участь у парламентських слуханнях

8 червня 2016 року у Верховній Раді України відбулися парламентські слухання на тему «Транскордонне співробітництво як чинник євроінтеграційних процесів України», участь у яких взяли викладачі та студенти Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» під керівництвом директора Інституту професора Олега Кузьміна, завідувача кафедри зовнішньоекономічної та митної діяльності професора Ольги Мельник та завідувача кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва професора Ольги Пирог.

В ІНЕМ вручили дипломи та сертифікати учасникам I україно-казахстанської студентської інтернет-олімпіади

Голова Вченої ради Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» вручив дипломи та сертифікати учасникам I Міжнародної Україно-Казахстанської студентської інтернет-олімпіади з дисципліни «Міжнародна економіка».

Нагороджено переможців україно-казахстанської студентської інтернет-олімпіади з міжнародної економіки

Вперше проведено міжнародний навчальний захід, який став результатом підписання Меморандуму про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Південно-Казахстанським державним університетом ім. М. Ауезова.

Зустріч із представником програми «Телеком Акселератор» Максимом Бахматовим

Date: 
3 Червень 2016, 14:00

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки організовує зустріч із представником конкурсної програми для студентів та молоді «Телеком Акселератор» – виконавчим директором технологічного кластеру ВДНГ-tech Максимом Бахматовим.

ІІ міжнародна науково-практична інтернет-конференція "ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ, ФІНАНСІВ ТА УПРАВЛІННЯ ЕК"

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва у тісній співпраці з кафедрою зовнішньоекономічної та митної діяльності 12 травня 2016 р. успішно провели ІІ міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію "ПРОБЛЕМИ ЕКОНОМІКИ, ФІНАНСІВ ТА УПРАВЛІННЯ ЕКСПОРТНО-ІМПОРТНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ"

Інтернет-конференція «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю»

Date: 
12 Травень 2016, 09:00 - 18:00

Кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності і Рада молодих вчених Національного університету «Львівська політехніка» організовують ІІ Міжнародну науково-практичну інтернет-конференцію «Проблеми економіки, фінансів та управління експортно-імпортною діяльністю».

Кафедра ММП Львівської політехніки організувала україно-казахстанську студентську інтернет-олімпіаду

15 квітня 2016 року кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» провела Першу Міжнародну україно-казахстанську студентську інтернет-олімпіаду з навчальної дисципліни «міжнародна економіка».

Студенти кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва успішно виступили на Всеукраїнських конкурсах

Студенти кафедри менеджменту і міжнародного підприємництва Національного університету «Львівська політехніка» брали активну участь у Всеукраїнських конкурсах дипломних робіт, наукових робіт та ІІ етапі Всеукраїнських студентських олімпіад і досягли вагомих успіхів.

В Університеті відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з міжнародної економіки

Національний університет «Львівська політехніка» з 30 березня до 1 квітня 2016 року вчергове приймав учасників Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Міжнародна економіка», які представляли 22 вищі навчальні заклади України.

Д.е.н., проф. Пирог Ольга Володимирівна

Посада: 
Завідувач кафедри ММП
Фотографія: 
Д.е.н., проф. Пирог Ольга Володимирівна
Syndicate content