Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра МО

Молоді вчені України обговорили в Інституті економіки і менеджменту актуальні питання наукової діяльності

Нещодавно в Інституті економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» відбувся Всеукраїнський круглий стіл, присвячений питанням опублікування статей у виданнях, що входять в міжнародні наукометричні бази даних, а також різним аспектам вивчення англійської мови та підтвердження рівня володіння нею, підготовки наукових проектів та супровідної документації для здобуття зарубіжних грантів тощо.

В Університеті відбулася міжнародна конференція з проблем управління інноваційним процесом в Україні

19–21 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Управління інноваційним процесом в Україні: економічні, соціальні та політичні трансформації», яку раз на два роки в травні традиційно проводить кафедра менеджменту організацій.

Університет – територія майбутнього: в Львівській політехніці відбувся Всеукраїнський Форум з лідерства iLead

У травні 2016 року у Львівській політехніці відбувся Всеукраїнський Форум з лідерства iLead. Співорганізаторами Форуму стали Громадська організація «JCI Youth» та Інститут економіки і менеджменту за сприяння кафедри менеджменту організацій.

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки організовує тренінг «Зчитування брехні»

10 травня 2016 року в ауд. 417 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться тренінг «Зчитування брехні». Початок о 16:00.

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки організовує конкурс учнівських бізнес-планів

Кафедра менеджменту організацій Національного університету «Львівська політехніка» запрошує учнів 9–11-х класів взяти участь у конкурсі учнівських бізнес-планів.

Конкурс CFA складний, але реальний: команда студентів ІНЕМ потрапила в десятку найсильніших в Україні

За результатами всеукраїнського етапу конкурсу CFA Institute Research Challenge 2015–2016 студенти ІНЕМ Львівської політехніки потрапили в десятку найсильніших команд країни. Таким – доволі успішним – став дебют Політехніки на крутому міжнародному конкурсі.

У Львівській політехніці відбудеться Всеукраїнський молодіжний форум у сфері менеджменту «ILead 2016»

14–15 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбуватиметься Всеукраїнський молодіжний форум «ILead 2016» за участю провідних спікерів України.

В Університеті за участю кафедри менеджменту організацій організували форум з онлайн-маркетингу

27 березня в Національному університеті «Львівська політехніка» пройшов форум з онлайн-маркетингу, одним із організаторів якого була кафедра менеджменту організацій. Форум мали змогу відвідати всі охочі – як викладачі, так і студенти.

Студент Університету здобув перше місце у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із менеджменту

Студент Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» (кафедра менеджменту організацій) Петро Галюк здобув перемогу (І місце) у підсумковій науково-практичній конференції ІІ туру Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Менеджмент» у 2015/2016 навчальному році.

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки організовує тренінг «Зчитування емоцій»

У вівторок, 5 квітня 2016 року, в ауд. 417 IV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» уже вдруге відбудеться надзвичайно цікавий тренінг «Зчитування емоцій». Початок о 16:00.

Syndicate content