Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра МПА

Важливо – уміти себе представити: в Університеті започатковують проект із адаптації молоді до ринку праці

Відділ працевлаштування та зв’язків із виробництвом і кафедра менеджменту персоналу та адміністрування започатковують проект «Навчаючись, навчаємо: адаптація молоді до ринку праці».

Людський капітал, яким управляють і який творить себе: в ІНЕМ відбувся круглий стіл з управління персоналом

Яким нині хоче бачити свій персонал бізнес, яких навичок і компетенцій очікує від потенційних працівників і як може стимулювати (як стимулює) розвиток людського капіталу. Про це говорили під час круглого столу, який організувала кафедра менеджменту персоналу та адміністрування Львівської політехніки 21 квітня.

Команда студентів ІНЕМ увійшла до ТОР-10 національного конкурсу «CFA Institute Research Challenge»

Команда студентів Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» пройшла у ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «CFA Institute Research Challenge in Ukraine» 2015–2016 рр. і потрапила до десятити найсильніших команд України.

Магістри Інституту економіки і менеджменту здивували ДЕК своїми кваліфікаційними роботами

21 грудня 2015 року на кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт. Цього року захищались 10 магістрів.

Львівські політехніки взяли участь у семінарі-практикумі «Поліпшення регуляторного середовища регіону»

15 грудня 2015 року старший викладач кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» Ярослав Панас та асистент Соломія Ткач взяли участь у спеціалізованому семінарі-практикумі «Поліпшення регуляторного середовища регіону», що був організований у рамках програми «Лідерство в економічному врядуванні» (USAID ЛЕВ).

Кафедра менеджменту персоналу і адміністрування ініціювала акцію для потреб Збройних сил України

Ініційована кафедрою менеджменту персоналу і адміністрування Національного університету «Львівська політехніка» акція із збору мішків для потреб 24-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України успішно набирає обертів.

Доцент Університету одержала диплом «Лідер наукової думки» від Міжнародної академії наук і вищої освіти

На минулому засідання Вченої ради Національного університету «Львівська політехніка» ректор Університету Юрій Бобало вручив доценту кафедри менеджменту персоналу та адміністрування Людмилі Іванівні Мороз диплом «Лідер наукової думки».

Чуття єдиної родини: в Інституті економіки і менеджменту Львівської політехніки відсвяткували День Ейчара

16 вересня, у професійне свято – День Ейчара (менеджера управління персоналом) – на кафедрі менеджменту персоналу та адміністрування ІНЕМ студенти-старшокурсники за підтримки керівництва кафедри влаштували цікаве дійство для першокурсників, котрі вивчають новий напрям підготовки «Управління персоналом та економіка праці».

Допомагати може кожен: відбулося чергове засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки

Чергове засідання Ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки після літньої перерви було досить активним і плідним на ідеї. Основною темою стало продовження допомоги українським військовим, зокрема тим, хто перебуває на лікуванні у Військово-медичному клінічному центрі, а також сім’ям військових, які загинули чи важкопоранені.

У Львівській політехніці на симпозіумі обговорять питання міграційного руху між Україною та Польщею

Підкомітет з питань регіонального та транскордонного співробітництва між Україною та країнами ЄС Комітету Верховної Ради України з питань євроінтеграції, Львівська обласна державна адміністрація, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка», кафедра менеджменту персоналу та адміністрування і кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки організовують Міжнародний Симпозіум «Міграція у кризових умовах: українсько-польський контекст».

Syndicate content