Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ОА

Студентки кафедри обліку та аналізу стали призерами Всеукраїнської олімпіади з обліку й аудиту

На базі Тернопільського національного економічного університету 11–13 травня 2016 року проведено ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік і аудит» серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації.

Професора кафедри обліку та аналізу Університету Анатолія Загороднього відзначено державною нагородою

З нагоди Дня науки за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, зміцнення науково-технічного потенціалу України, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Президент України Петро Порошенко відзначив державними нагородами відомих науковців Львівщини.

Д.е.н., професор Яремко Ігор Йосафатович

Посада: 
Завідувач кафедри ОА
Фотографія: 
Д.е.н., проф. Яремко Ігор Йосафатович

Представниця Університету посіла друге місце на юніорському Чемпіонаті Європи з пауерліфтингу

З 14 до 18 квітня 2016 року в м. Малазі (Іспанія) відбувався Чемпіонат Європи серед юнаків, дівчат, юніорів та юніорок із пауерліфтингу.

З ініціативи кафедри обліку та аналізу у Львівській політехніці відбулася регіональна нарада-семінар

У 2016 році абітурієнти вступатимуть у вищі навчальні заклади за новими спеціальностями, що потребує розроблення відповідних навчальних планів. Кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» виступила ініціатором проведення регіональної наради-семінару з формування навчальних планів для нової спеціальності «Облік і оподаткування», яка відбулась 26 лютого 2016 року.

«Не бійтеся ризикувати!»: шеф-редактор газети «Все про бухгалтерський облік» зустрівся зі студентами ІНЕМ

Шеф-редактор газети «Все про бухгалтерський облік» Олександр Степовий зустрівся зі студентами кафедри обліку та аналізу. Тема розмови – як створити мале підприємство і розвинути його до рівня прибутковості. Пан Степовий дав цінні поради, керуючись 10–12-річним досвідом людей, які провадять підприємницьку діяльність.

Студентка ІНЕМ Львівської політехніки перемогла у чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юніорок

Студентка Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» Юлія Оробець стала переможцем чемпіонату України з пауерліфтингу серед юніорок.

Команда Політехніки – серед переможців Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України

За ініціативи та підтримки Центру міжнародної освіти команда Національного університету «Львівська політехніка» подала заявку для участі у конкурсі Британської Ради «Програма розвитку лідерського потенціалу університетів України у 2016 році» та стала одним із переможців.

ІІ Всеукраїнська інтернет-конференція молодих учених «Бухгалтерський облік, аналіз, аудит…»

Date: 
18 Березень 2016, 09:00 - 18:00

Кафедра обліку та аналізу Національного університету «Львівська політехніка» запрошує молодих науковців до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції молодих вчених «Бухгалтерський облік, аналіз, аудит в системі інформаційного забезпечення управління суб’єктами господарювання».

Магістранти Львівської політехніки навчаються за програмою подвійних дипломів у Кракові

25 студентів першого курсу магістратури Національного університету «Львівська політехніка» (кафедра обліку та аналізу) зараз навчаються за програмою подвійних дипломів у Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie (Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташиця в Кракові).

Syndicate content