Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ТПЕ

Круглий стіл «Перспективи публічного управління і адміністрування у сфері економічної конкуренції»

Date: 
12 Травень 2016, 10:00

12 травня 2016 року в аудиторії 209а ІV навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться круглий стіл на тему «Перспективи публічного управління та адміністрування у сфері економічної конкуренції».

Львівську політехніку відвідав американський професор Київської школи економіки Рассел Пітман

Нещодавно на запрошення кафедри теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки наш Університет уперше відвідав професор Київської школи економіки Рассел Пітман, директор відділення економічних досліджень антимонопольного комітету Департаменту юстиції США.

Львівські політехніки взяли участь у студентській інтелектуальній онлайн-грі між трьома вишами

19 квітня 2016 року на базі кафедри економічної теорії та конкурентної політики Київського національного торговельно-економічного університету відбулася міжвузівська студентська інтелектуальна гра, присвячена питанням конкурентної політики та антимонопольного регулювання.

На кафедрі теоретичної та прикладної економіки відбулася студентська наукова конференція

13 жовтня 2015 року кафедра теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка» в аудиторії 401 IV навчального корпусу провела студентську наукову конференцію у секції «Проблеми управління у сфері економічної конкуренції».

Доцент ІНЕМ Львівської політехніки Наталія Михальчишин: за якісний ринок відповідає кожен

«Чи не парадоксально, що на українському ринку маємо яблука з Польщі, а цибулю, картоплю та іншу продукцію з …Єгипту – країни, яка розташована в пустелі, але де завдяки наполегливій праці збирають урожай 4 рази на рік. Нині в Україні розвиваються галузі, що дають швидкий прибуток (торговельна, розважальна), а от інтересу до тих, які мають у собі прихований потенціал, – нема», – каже Наталія Михальчишин, доцент кафедри теоретичної та прикладної економіки Львівської політехніки. Говоримо про те, якою має бути конкурентна політика України і роль держави, бізнесу та споживачів у її формуванні.

Кафедра ТПЕ Львівської політехніки провела унікальний безкоштовний курс ділової психології

Кафедра теоретичної та прикладної економіки Національного університету «Львівська політехніка» за участю кафедри менеджменту організацій Університету провела унікальний безкоштовний курс ділової психології.

Лакмусовий папірець розвитку: в Університеті відбулася конференція з проблем конкурентної політики

«Розвиток конкуренції як основи ринкової економіки є чи не найважливішим завданням будь-якої країни, національної економіки, уряду. Наскільки держава зуміє забезпечити ефективну чесну конкуренцію, настільки вона буде успішною – на власному, національному, ринку і на міжнародних ринках. Конкуренція – як лакмусовий папірець – показує, розвивається чи не розвивається країна, економіка», – зазначив директор ІНЕМ Політехніки професор Олег Кузьмін минулого тижня на відкритті ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики».

ІV Міжнародна конференція «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики»

Date: 
24 Вересень 2015, 09:00 - 25 Вересень 2015, 18:00

24–25 вересня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі теоретичної та прикладної економіки проходитиме ІV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми формування та реалізації конкурентної політики».

У Львівській політехніці проходитиме ІV Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми формування та реалізації конкурентної політики"

24-25 вересня 2015 р. в Національному університеті "Львівська політехніка" на кафедрі теоретичної та прикладної економіки проходитиме ІV Міжнародна науково-практична конференція "Проблеми формування та реалізації конкурентної політики".

Тематичні напрями роботи конференції:

  • формування та реалізація конкурентної політики в сучасних умовах;
  • теоретичні та прикладні аспекти державного регулювання економіки;
  • вітчизняний та зарубіжний досвід розвитку конкуренції на товарних ринках;

На кафедрі ТПЕ Львівської політехніки відбулася онлайн-гра «Конкурентна політика в сучасних умовах

28 квітня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» на кафедрі теоретичної та прикладної економіки відбулася онлайн-гра «Конкурентна політика в сучасних умовах», в якій брали участь студенти зі Львова, Київського національного торговельно-економічного університету та працівники Ради з конкуренції Республіки Молдова.

Syndicate content