Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ДМ

У Львівській політехніці на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади змагалися кращі студенти-конструктори України

Нещодавно в Національному університеті «Львівська політехніка» пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання». Її учасниками були представники вищих навчальних закладів різних регіонів України, зокрема Києва, Харкова, Львова, Одеси, Миколаєва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Сум, Полтави, Рівного, Луцька, Краматорська та інших.

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання»

Date: 
27 Квітень 2016, 10:00 - 29 Квітень 2016, 16:00

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1247 від 27.11.2015 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2015/2016 навчальному році» Національний університет «Львівська політехніка» призначено базовим вищим навчальним закладом із дисципліни «Деталі машин та основи конструювання».

Навчально-методична діяльність кафедри деталей машин (ДМ)

39

Основні види навчальних занять – лекції, практичні та лабораторні заняття, курсове проектування. В складі кафедри є три навчальні лабораторії, зал для курсового проектування. Навчальні лабораторії оснащені відповідним лабораторним устаткуванням для проведення лабораторних робіт з дисциплін ТММ, Деталі машин та Прикладна механіка. Кількість навчальних лабораторій – 4, загальна площа яких – 241,4 м2 з вартістю лабораторного обладнання – 34089 грн. Кількість робочих місць в лабораторіях – 85.

ІІ етап Всеукраїнської Олімпіади з дисципліни «Деталі машин та основи конструювання»

Date: 
22 Квітень 2015, 14:00 - 24 Квітень 2015, 14:00

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1509 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської Олімпіади у 2014/2015 навчальному році» Національний університет «Львівська політехніка» призначено базовим вищим навчальним закладом із дисципліни «Деталі машин та основи конструювання».

Працівникам Львівської політехніки присуджено Державні премії науки і техніки 2012 року

Відповідно до Указу Президента України № 279/2013 від 16.05.2013 р. «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2012 року» працівникам Національного університету «Львівська політехніка» присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2012 року.

Партнери кафедри деталей машин (ДМ)

60

Історія кафедри деталей машин (ДМ)

20

Історія кафедри деталей машин нерозривно пов’язана з історією створення, розвитку та діяльності Львівської політехніки. Вона сягає середини ХІХ століття і продовжується до сьогодення. В 1870 р. в тодішній Технічній академії почала функціонувати загальна кафедра механіки і теорії машин в складі машинобудівного факультету. Пізніше, в 1894 р. у Вищій політехнічній школі (утворена в 1877 р.) вже діяла кафедра механічної технології та машинознавства.

Наукова діяльність кафедри деталей машин (ДМ)

40

Вагомі здобутки колективу кафедри деталей машин і в розробці прикладних наукових проблем в різних галузях машинобудування. Загальна тематика наукових досліджень — динаміка та навантажувальна здатність деталей машин і споруд циклічної дії. Результати наукових досліджень працівників кафедри щорічно публікуються в десятках наукових статей, оприлюднюються на державних і міжнародних конференціях. На кафедрі працюють викладачі, що мають по кілька десятків Патентів України та Авторських свідоцтв СРСР на винаходи.

Кафедра деталей машин (ДМ)

E-mail: 
dmatlp [dot] edu [dot] ua
Керівництво: 
В.о завідувача кафедри: Малащенко Володимир Олександрович — д.т.н., професор
Syndicate content