Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ТЗЕ

Добрі знання студента – це вклад у майбутнє: екзаменаційна весняна сесія в ІЕСК Львівської політехніки

Коли вийде цей матеріал, весняна сесія у Львівській політехніці вже добігатиме кінця. Про її перебіг розмовляємо із викладачами кафедри теоретичної та загальної електротехніки Інституту енергетики та систем керування.

В Університеті відбулася ХVI Міжнародна конференція з обчислювальних проблем в електротехніці

Співорганізаторами цього престижного наукового зібрання під назвою «Обчислювальні проблеми електротехніки» виступили провідні наукові установи України, Польщі, Чехії та Словаччини. Це, окрім Національного університету «Львівська політехніка», Варшавський технічний університет, Лодзький технічний університет, Університет Західної Богемії та Університет Жиліни, а також Польська секція і Західноукраїнський осередок Міжнародного товариства інженерів з електротехніки й електроніки.

Програма ХVI Міжнародної конференції «Обчислювальні проблеми в електротехніці» (CPEE-2015)

2–5 вересня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ХVI Міжнародна конференція «Обчислювальні проблеми в електротехніці» (CPEE-2015).

Професор ІЕСК Львівської політехніки Василь Чабан: «Найбільше хочу, щоб моя країна була вільною»

Професор кафедри теоретичної та загальної електротехніки Львівської політехніки Василь Чабан у своїх діях керується внутрішніми переконаннями і сприймає та розуміє волю Неба. Своїми думками, поглядами та мріями він ділиться з нами напередодні свого 75-річчя.

ХVI Міжнародна конференція «Обчислювальні проблеми в електротехніці»

Date: 
2 Вересень 2015, 09:00 - 5 Вересень 2015, 18:00

2–5 вересня 2015 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться ХVI Міжнародна конференція «Обчислювальні проблеми в електротехніці» (CPEE-2015).

Завідувач кафедри ТЗЕ професор Петро Стахів: електротехнічні дисципліни стануть доступніші

Лабораторний практикум є однією з важливих складових навчального процесу. Оскільки практична реалізація фізичних експериментів пов’язана зі значними затратами ресурсів, завідувач кафедри теоретичної та загальної електротехніки Інституту енергетики та систем керування професор Петро Стахів разом із однодумцями вирішили удосконалити цей процес.

Учені Львівської політехніки взяли участь у конференції «Обчислювальні проблеми електротехніки» у Чехії

У мальовничій місцевості під назвою Розтоки біля Крживоклату (Чехія) відбулася чергова конференція «Обчислювальні проблеми електротехніки». Впродовж трьох днів учені й аспіранти з Чехії, Словаччини, Польщі, України, Німеччини та Росії обмінювалися досвідом щодо математичного та комп’ютерного моделювання процесів електро- та радіотехнічних систем та електронних пристроїв.

Партнери кафедри теоретичної та загальної електротехніки (ТЗЕ)

60
  • Варшавський технологічний університет (Польща)
    Warsaw University of Technology
    Веб-сайт: www.pw.edu.pl

    Спільна організація конференцій, обмін аспірантами та професорсько-викладацьким складом, проведення спільних науково-дослідних робіт.


  • Лодзький технічний університет (Польща)
    Technical University of Lodz

Д.т.н., проф. Стахів Петро Григорович

Посада: 
Завідувач кафедри ТЗЕ
Фотографія: 
Д.т.н., проф. Стахів Петро Григорович

Історія кафедри теоретичної та загальної електротехніки

20

Кафедру електротехніки засновано 27 жовтня 1890 року. Кандидатом на керівництво цією кафедрою крім Францішка Добжиньского (Franciszek Dobrzyński), який закінчив студії в берлінському університеті, стажувався також у Відні і протягом двох років викладав електротехніку в Політехнічній школі у Львові, був також Роман Дзєсьлєвскі (Roman Dzieślewski), вихованець Технічної академії у Львові, який два роки провів за кордоном, щоб ознайомитися з найважливішими промисловими підприємствами.

Syndicate content