Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ПЗ

«Українські студенти зацікавлені своїм майбутнім»: Джонатан Вайт навчає політехніків робототехніці

Американець Джонатан Вайт упродовж семестру для студентів кафедри програмного забезпечення Львівської політехніки проводить заняття з робототехніки.

В Університеті завершився Всеукраїнський Конкурс інноваційних стартап-проектів «ІТ-Еврика! Україна»: відеорепортаж

20 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся фінал Всеукраїнського Конкурсу інноваційних стартап-проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна», співорганізатором якого була кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки. Конкурс проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках міжнародного Tempus-проекту NEFESIE «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів».

В Університеті відбувся фінал Всеукраїнського Конкурсу інноваційних стартап-проектів «ІТ-Еврика! Україна»

20 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся фінал Всеукраїнського Конкурсу інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна», співорганізатором якого була кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки. Конкурс проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках міжнародного Tempus-проекту NEFESIE «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів».

В Університеті відбудеться фінал Всеукраїнського Конкурсу інноваційних стартап-проектів «ІТ-Еврика! Україна»

20 травня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбудеться фінал Всеукраїнського Конкурсу інноваційних start-up проектів студентів ІТ-напрямів підготовки «ІТ-Еврика! Україна», співорганізатором якого є кафедра програмного забезпечення Львівської політехніки. Конкурс проходить за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках міжнародного Tempus-проекту NEFESIE «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів».

Конкурс «ІТ-Еврика! Україна» сприяє підвищенню інноваційного та підприємницького потенціалу студентів

В рамках Проекту ЕС Tempus «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (530576-TEMPUS-1-2012-1-SE-TEMPUS-SMHES) проходить другий конкурс для студентів українських вищих навчальних закладів. Співорганізаторами та партнерами конкурсу є європейські та українські університети й ІТ-компанії, Міністерство освіти та науки України.

У Львівській політехніці підбили підсумки конкурсу студентських інноваційних стартап-проектів «IT-Еврика! Україна»

Інтелектуальне змагання «IТ-Еврика» в Національному університеті «Львівська політехніка» проводять уже не перший рік. Його організаторами є працівники кафедри програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Конкурс, який розпочався у листопаді 2015 року і тривав до середини березня цього року, проходив за підтримки Міністерства освіти і науки України в рамках Темпус-проекту Європейського Союзу «Національна освітня інфраструктура, вдосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE).

В Університеті відбувся I етап Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2016

16 квітня 2016 року в Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся I етап Всеукраїнської (41-ї Міжнародної) студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC 2016.

Студенти кафедри програмного забезпечення презентували свій стартап у португальській Коїмбрі

З 4 до 17 квітня 2016 року студенти кафедри програмного забезпечення Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Львівської політехніки Роман Гавран, Антон Чуйко, Євген Шокур, Сергій Вараниця та Василь Мосіюк під керівництвом доцента П.В. Сердюка презентували інноваційну розробку «Healthy Office» в Instituto Pedro Nunes та бізнес-інкубаторах у м. Коїмбрі, Португалія.

На кафедрі програмного забезпечення студентам ІІІ–ІV курсів прочитають курс «Front-End програмування»

На кафедрі програмного забезпечення Львівської політехніки для студентів із високим рівнем підготовки та достатньою кількістю вільного часу організовують додаткові заняття з поглибленого вивчення програмування інтернет-застосувань – курс «Front-End програмування».

За галуззю вбудованих систем – майбутнє: науковці кафедри ПЗ успішно співпрацюють з італійською компанією

Науковці кафедри програмного забезпечення ІКНІ співпрацюють з відомими вітчизняними та іноземними підприємствами ІТ-галузі, досліджують і розробляють складне програмне забезпечення за різними угодами і грантами.

Syndicate content