Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра БІТ

День відкритих дверей на кафедрах захисту інформації та безпеки інформаційних технологій

Date: 
5 Грудень 2015, 10:00

5 грудня 2015 року кафедри захисту інформації та безпеки інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» проводять День відкритих дверей для абітурієнтів 2016 року.

Магістерська навчальна програма нового покоління експертів із інформаційної безпеки, визнана ЄС (ENGENSEC)

100

Назва проекту: Магістерська навчальна програма нового покоління експертів із інформаційної безпеки, визнана ЄС (ENGENSEC).

Тривалість: 1 грудня 2013 – 30 листопада 2016

День відкритих дверей на кафедрах ЗІ та БІТ Львівської політехніки

Date: 
29 Листопад 2014, 10:00

Кафедри захисту інформації та безпеки інформаційних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка» 29 листопада 2014 проводять День відкритих дверей для абітурієнтів 2015 року.

Найкращий молодий науковець ІКТА 2012 року Віктор Мельник: технології – для суспільного блага

«Я вступав в університет у середині 1990-х, коли в державі виникла скрутна ситуація. Не можу сказати, що був надто зацікавлений комп’ютерним напрямом (у школі подобалась історія, активно займався музикою), але розумів, що за цим майбутнє – і цим варто займатися», – згадує найкращий молодий науковець ІКТА 2012 року Віктор Мельник, доцент кафедри безпеки інформаційних технологій, доктор технічних наук.

Учасники міжнародної конференції у Львівській політехніці розглянули питання захисту інформації та безпеки інформаційних технологій

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася Друга Міжнародна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем». Цю конференцію організували дві кафедри нашого університету – захисту інформації (завідувач – професор Валерій Дудикевич) і безпеки інформаційних технологій (завідувач – Володимир Максимович) разом із науковцями Інституту прикладних проблем механіки і математики НАН України.

В ІКТА відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з інформаційної безпеки

Уже вдруге на кафедрах захисту інформації та безпеки інформаційних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки 21–22 березня пройшов II етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі знань «Інформаційна безпека».

Д.т.н., проф. Максимович Володимир Миколайович

Посада: 
Завідувач кафедри БІТ
Фотографія: 
Д.т.н., проф. Максимович Володимир Миколайович

Партнери кафедри безпеки інформаційних технологій (БІТ)

60
  • Iнститут прикладних проблем механіки і математики ім.Я.С. Підстригача НАН України

    Pidstryhach Institute for Applied Problems of Mechanics and Mathematics National Academy of Sciences of Ukraine
    Веб-сайт: http://iapmm.lviv.ua/
    Спільна організація Міжнародної науково-технічної конференції «Захист інформації і безпека інформаційних систем»


  • ПП Науково–виробниче приватне підприємство «Спарринг-Віст Центр»

    Private Enterprise «Scientific and Production Private Enterprise «Sparing-Vist Center» (PE «SPPE «Sparing-Vist Center»)

«Щоб з хакерами воювати, треба самому «хакером» стати...»

«Хто володіє інформацією, той володіє світом». Цей афоризм приписують відомому англійському банкіру ХІХ століття Натану Ротшильду. Ці слова набули особливої актуальності у час стрімкого розвитку комп’ютерних технологій та Інтернету. Все більше і більше охочих поцупити такий неоціненний скарб, як інформація. Перш ніж повести розмову про те, що являє собою сучасна інформаційна безпека, зробимо невеличкий екскурс в історію. Моїм гідом люб’язно погодився бути доктор технічних наук, завідувач кафедри безпеки інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» Володимир Максимович. Володимир Миколайович – син відомого фахівця у галузі теоретичної та загальної електротехніки, колишнього ректора Політехнічного інституту і Франкового університету.

Syndicate content