Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ЕОМ

У Львові встановлять пам’ятник українському персональному комп’ютеру, розробленому в Університеті

У центрі Львова встановлять пам’ятник персональному комп’ютеру «ПК-01 Львів». Це перша модель персональних комп’ютерів в Україні, яку випускали серійно. Усього у світ вийшло майже 100 тис екземплярів.

Завідувачу кафедри ЕОМ Університету Анатолію Мельнику вручено нагороду Львівської обласної ради

Під час засідання Вченої Ради Національного університету «Львівська політехніка» на виконання розпорядження голови Львівської обласної ради Петра Колодія від 25 вересня 2015 року № 1152 нагороджено професора, завідувача кафедри електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка» Мельника Анатолія Олексійовича.

Ще один привід пишатися своїм випускником: лауреат Державної премії вчився у Львівській політехніці

На початку вересня коло головного корпусу Львівської політехніки знову зустрілися випускники факультету автоматики, які 50 років тому отримали свої перші путівки у життя. Був серед них і Валерій Корепанов, нині заступник директора Львівського центру інституту космічних досліджень, заслужений діяч науки і техніки, лауреат Державної премії та премії Кабінету міністрів України.

Кіберфізичні системи – новий рівень взаємодії людини і світу: у Львівській політехніці відбувся науковий семінар

У Львівській політехніці відбувся дводенний семінар «Кіберфізичні системи: досягнення та виклики». Його організував Інститут комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Політехніки для обміну досвідом і окреслення наукових перспектив в актуальному у світі напрямі кіберфізики, що сформувався в рамках галузі інформаційно-комунікаційних технологій.

Кафедра електронних обчислювальних машин Львівської політехніки відзначила 50-річчя

Півстоліття – цього достатньо, аби кафедра сформувала свої наукові школи, реалізувала розробки, розвинула зв’язки – посіла певне місце в науковому світі. Минулого тижня у Політехніці своє 50-річчя відзначила кафедра електронних обчислювальних машин ІКТА: відбулася урочиста академія, міжнародна наукова конференція. Вийшла і книжка – про першу у Західному регіоні кафедру комп’ютерного спрямування, де з’явилися перші в Радянському Союзі серійні цифрові вимірювальні прилади, відомий вітчизняний ПК «Львів».

Науковці кафедри ЕОМ Львівської політехніки отримали нагороди Львівської обласної ради

Нещодавно кафедра електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка» відзначила піввіковий ювілей. З нагоди свята в актовій залі Університету відбулася урочиста академія, яка зібрала студентів, викладачів та випускників кафедри різних років.

Кафедра електронних обчислювальних машин Львівської політехніки святкуватиме 50-річчя

16 вересня кафедра електронних обчислювальних машин Національного університету «Львівська політехніка» святкує піввіковий ювілей. Упродовж цього часу підготовлено понад 4 тисячі фахівців, котрі нині розвивають нові інформаційні технології та ефективно застосовують їх на практиці.

Заходи з нагоди 50-річчя кафедри ЕОМ Львівської політехніки

Date: 
16 Вересень 2013, 09:00 - 18 Вересень 2013, 18:00

З нагоди 50-річчя кафедри «Електронні обчислювальні машини» Національного університету «Львівська політехніка» її колективом заплановане проведення низки заходів, що пов’язані з цим ювілеєм.

Персональному комп’ютеру, створеному львівськими політехніками, – понад чверть століття

На описовій табличці одного з експонатів музею історії Львівської політехніки – ПК-01 «Львів»,– зазначено, що створений він у 1988 році. Отже, цього року комп’ютеру виповнюється 25. Звісно, для музейного раритету – вік доволі молодий, та як один із перших персональних комп’ютерів, до того ж створений політехніками, він вже ввійшов в історію університету, науки і нашого міста.

Syndicate content