Інформація на цьому сайті не оновлюється. Відвідайте наш новий сайт

Кафедра ЗІ

Актуальна проблематика у фаховому колі: в Університеті відбулася міжнародна конференція із захисту інформації

Кінець минулого тижня був у Політехніці багатий на різні конференції. Одна з них – V Міжнародна науково-технічна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем».

День відкритих дверей на кафедрах захисту інформації та безпеки інформаційних технологій

Date: 
5 Грудень 2015, 10:00

5 грудня 2015 року кафедри захисту інформації та безпеки інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка» проводять День відкритих дверей для абітурієнтів 2016 року.

Магістерська навчальна програма нового покоління експертів із інформаційної безпеки, визнана ЄС (ENGENSEC)

100

Назва проекту: Магістерська навчальна програма нового покоління експертів із інформаційної безпеки, визнана ЄС (ENGENSEC).

Тривалість: 1 грудня 2013 – 30 листопада 2016

День відкритих дверей на кафедрах ЗІ та БІТ Львівської політехніки

Date: 
29 Листопад 2014, 10:00

Кафедри захисту інформації та безпеки інформаційних технологій Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Національного університету «Львівська політехніка» 29 листопада 2014 проводять День відкритих дверей для абітурієнтів 2015 року.

Професорсько - викладацький склад кафедри захисту інформації (ЗІ)

30

Колектив кафедри налічує 30 штатних працівників і 13 викладачів які працюють за сумісництвом чи на умовах погодинної оплати, зокрема: 7 професорів, 19 доцентів, 5 старших викладачів і 11 асистентів. Середній вік працівників складає 45 років.

Д.т.н., проф. Дудикевич Валерій Богданович

Посада: 
Завідувач кафедри ЗІ
Фотографія: 
Д.т.н., проф. Дудикевич Валерій Богданович

В Університеті завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з інформаційної безпеки

Фінішував Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук 2013/2014 н.р. з напряму «Інформаційна безпека». Студенти з різних міст України – переможці першого конкурсного туру, який відбувався безпосередньо в навчальних закладах, – минулого тижня представили свої роботи на науково-технічній конференції у Львівській політехніці. За результатами зустрічі перемогу в конкурсі здобули Максим Каплунов і Світлана Троценко з Харкова та Микола Калашніков з Одеси.

Професор ІКТА Львівської політехніки Валерій Дудикевич: як творяться наукові школи

Професор Валерій Дудикевич добре знає Політехніку: у 1958 році вступив на радіотехнічний факультет, з альма-матер пов’язав і своє професійне майбутнє. Нині за цим іменем – потужний науковий доробок, близько 200 винаходів, десятки успішних вихованців, низка відзнак і звань (заслужений винахідник України, академік Міжнародної академії комп’ютерних наук і систем, почесний професор Політехніки). Та це не лише відомий учений і винахідник у галузі збору, перетворення й опрацювання інформації, а й викладач, адміністратор, організатор наукового життя, який, до речі, цього тижня святкує уродини.

Учасники міжнародної конференції у Львівській політехніці розглянули питання захисту інформації та безпеки інформаційних технологій

У Національному університеті «Львівська політехніка» відбулася Друга Міжнародна конференція «Захист інформації і безпека інформаційних систем». Цю конференцію організували дві кафедри нашого університету – захисту інформації (завідувач – професор Валерій Дудикевич) і безпеки інформаційних технологій (завідувач – Володимир Максимович) разом із науковцями Інституту прикладних проблем механіки і математики НАН України.

Syndicate content